Етна – більше, ніж просто компанія медичного страхування

Етна є одним з найбільших медичних страхових компаній там. Це надійне ім’я в охороні здоров’я страхування. Але, це набагато більше, ніж просто страхової компанії.

Етна почав як невеликої страхової компанії в Хартфорді, штат Коннектикут, випускаючи свій перший план страхування в 1850 році. З тих пір вона виросла до майже 15 мільйонів членів всього за свою медичну страхову програму.

Компанія пропонує більше, ніж просто регулярне медичне страхування. Вона також має рецепти наркотиків, стоматологічне обслуговування, служби охорони психічного здоров’я, довгострокові програми, спеціальні плани для інвалідів та медичної продукції.

Етна насправді гігантська мережа з усіма видами членів. Ви можете купити страховий поліс безпосередньо від Етна. Він також надає членство для роботодавців, медичних страхових компаній і медичних працівників.

Якщо ви хочете взяти скласти індивідуальний план, Етна допомагає вам у кожному кроці. Ви можете зробити заявку і отримати безкоштовну квоту з їх сайту. Вона також забезпечує їх 800 номер тому ви можете зв’язатися з ними в будь-який час. Етна має широкий спектр планів, наявних, і дозволяє налаштувати ваш страховий план, щоб задовольнити ваші потреби в галузі охорони здоров’я.

Для малих підприємств (ті, які використовують менше 50 чоловік), Етна пропонує спеціальні плани групи. Невеликі програми групи відрізняються від штату до штату, і розроблені, щоб бути вичерпним. Вони спеціально зшиті для різних галузей промисловості. Ризики, пов’язані з певної галузі може бути передбачено.

Для великих компаній, є два види планів, наявних за національними рахунками, для тих, з більш ніж 3000 співробітників, що мають право і Близького ринку, для тих, хто від 50 до 3000 правомочних учасників. Там не один-розмір-підходить-всі програми, яка підходить кожній компанії. При застосуванні з Етна, ви даєте їм конкретну інформацію про робочій силі Вашого бізнесу. Це допомагає їм оцінити ваші конкретні потреби і пропонуємо вам ідеальний план для вашої організації.

Однією з переваг використання Етна для фізичних осіб є те, що ви можете купити свій рецепт ліки онлайн через них. Якщо ваш лікар є членом Етна, немає жодних документів чи турбот, пов’язаних. Ви можете замовити наркотики, є рецепт заправленого і відстежити ваше замовлення одним клацанням миші.

Етна має репутацію за свою надійність. У 2002 році опитування називається Кампанія за права людини Індекс корпоративного рівності була розпочата, і Етна була однією з 11 компаній, що потрапили ідеальний 100% від його індекс з прав людини. У наступні роки, Етна, що висів на вищий бал.

Етна також надає своїм членам великий обсяг інформації. Якщо веб-сайт Етна повно корисних ресурсів, включаючи власні особистій сторінці профілю. Якщо ви є членом Етна, ви можете створити свою власну сторінку на своєму сайті, що робить його легким для вас, щоб перейти і подивитися на вашу особисту інформацію. Всеосяжного FAQ і глосарій дозволяє легко знайти точну інформацію, яку потрібно знати.

Тому що Етна така величезна мережа медичних працівників і компаній, членів є багато гнучкості. Ви можете вибрати лікаря, який вам подобається з їхніх списків членів у вашому районі.