Етна Дентал Ревю плану

Етна є популярним ім’ям в галузі охорони здоров’я, оскільки вони надають своїм членам великі ресурси для різних планів охорони здоров’я. Вони прагнуть служити маси для всіх своїх медичних, фармацевтичних та інших вимог. Асортимент продукції широкий і має довгостроковий догляд, поведінкові, група-життя і стоматологічні плани.

Етна пропонує ряд стоматологічних програм страхування та продуктів, які охоплюють як, і в мережі плани. Користувача можна очікувати величезної економії від стоматологічних плани заощаджень. Один з популярних стоматологічних плани Етна є “Дентал фонд”, який забезпечує ефективність витрат для користувача.

Є кілька інших варіантів, а також. Ви можете очікувати, щоб отримати ряд нестрахових стоматологічних програм. Вони можуть бути надані, заплативши мінімальну вартість на щорічній основі. Ці програм зі знижками, який підходить для людей із середнім доходом. “Vital Ощадбанку» є одним планом, який є бюджетною.

Багато хто з корпоративних роботодавців вибрати стоматологічну програм Етна, тому що чудово з усіх боків. Ті, хто скористався цим планам з боку роботодавців є тільки хороші речі про що поговорити. Є безліч в мережі хірургів-стоматологів та практикуючих стоматологів, які воліють Етна стоматологічних плани.

Користувача можна очікувати абсолютної гнучкості від цих планів за доступними цінами, що є кращим особливість цих страхових програм і продуктів. Доступ до мережі стоматологічних плани доступні від Етна спеціально розроблені для сімей яких вони отримують, щоб вибрати з більш ніж 68 000 стоматологів, всі компетентні і досвідчені.

Для планів ви можете сплатити з легкої розстрочку щомісячно що знижує загальне навантаження на покупців. Індивідуальні плани можуть змінюватись від круглої близько $ 8 до $ 80. Щорічних витрат може доходити до близько $ 100 для сімейних планах.

Спеціальні “плани стоматологічного доступу” від Етна не зовсім схожа на звичайну стоматологічну страховку. Таким чином, ціна і загальна сума витрат цих планів тримати змінюються залежно від магазинів від, де ви купуєте медичну продукцію або послуги. Якщо ви хочете заощадити на цих планах, Ви можете звернутися в сервісний центр, що є економічно ефективним.

Різних послуг, включених у плани Етна чистять для дорослих і дітей, Bitewing рентген, видалення зуба, що вінчає, молярна лікування кореневого каналу і загальної звичайної перевірки для протеза і порожнини рота. Збори та витрати тримати змінюються в залежності від міста, де ви обираєте для лікування. Таким чином, географічний регіон відіграє важливу роль в економії, яку ви робите від Етна стоматологічних плани.

Учасникам надаються показ ID картки, яку можна отримати допомогу від стоматологів, які включені в стоматологічних програм. Там немає ніякої гарантії, що ви отримаєте в контакт з конкретним стоматолога. Але є багато стоматологічних лікарів, і всі вони мають рівну компетенцію. Беручи стоматологічну страховку або план від Етна буде відмінним рішенням, яке саме по собі ви ніколи не покається.