Еволюція страхування критичних захворювань в Південній Африці

Критичні страхування хвороби був вперше виникла в Південній Африці. Ідея мати страхування критичних захворювань в Південній Африці з’явилася з дискусії між серцево-торакальний хірург, містер Барнард і виконавчий директор офісного життя. Критичні страхування хвороби був змушений бути висунуті як державна система охорони здоров’я не вистачало заходи для покриття витрат на цілий ряд серйозних захворювань. Давайте подивимося, як страхування критичних захворювань перетворилася вниз років в Південній Африці.

За даними Munich Re, 2000 року, коли в 1983 році страхування критичних захворювань вперше з’явився, майже всі кришки, можливо, були вершниками до страхування життя. Найвищі допомоги, що виплачується можливо, не менше, ніж R 25000 (USD 4000) і 25 відсотків життя кришку. Ця сума була обрана тому, що вона могла б бути вартість для лікування коронарного шунтування. В даний час більшість критичних захворювань політику в Південній Африці може бути передоплаті, тобто прискорення. Максимальне покриття окремої людини за умови R може бути 550000 (майже $ 80 000) в той час як великі компанії могли б запропонувати до R 800 000 (близько $ 120 000). У 1990 році, критичні захворювання продажів, можливо, були вище, ніж будь-який інший політик, як це може бути підраховано, що близько 60 відсотків, можливо, були об’єднані в новій політиці. Крім того, нещодавні продажу може бути за оцінками, близько 50 відсотків менше, ніж у 1990 році.

Більше того, на перший, критичний полісу покриті 4 основних критичних умовах хвороби. Вони можуть бути класифіковані наступним чином: інфаркт, інсульт, рак і коронарної артерії шунтування. Але, як еволюція і конкуренції на страховому ринку збільшився, критичних умовах хвороби покрита поступово стали п’ять. Як і в інших країнах, ця тенденція може вважатися майже те ж саме. Якраз проходив повз, кількість випадків, передбачених потім став більше двадцяти. За O’Mahony S, 2001, “Южно-африканського звіту хвороби страху”, більшість компаній може охоплювати до 8 основних критичних умовах хвороби і 21 розширених умовах. Розширені випадках можуть бути операції, як балонна ангіопластика або стану здоров’я, такі як повної та постійної непрацездатності.

Крім того, критичне охоплює хвороба може бути досить дорогим в Південній Африці. Там може бути таким чином, два каналів продажів, які виконують критичні захворювання продажів завдань. Агенти офісна життя продають критичної хвороби плани для тих, хто заробляє менше. З іншого боку, брокери продають ті, хто заробляє високий дохід. Насправді, більшість критичних продажів хвороби, як повідомляється, приходять від брокера ринку через його дорогою ціною. За даними Munich Re, 2000, там може бути близько 14 компаній зі страхування життя, які пропонують критичних охоплює хвороба. Це може становити близько 70 відсотків усіх компаній зі страхування життя в Південній Африці. Це може бути цікаво відзначити, що майже всі компанії зі страхування життя не пропонують автономні критичних кришки хвороби. Вони можуть бути в більшості випадків продаються як гонщика.

Критичні ринку страхування хвороби в Південній Африці став зрілим швидко. Ринок в США або Канаді ще може бути в процесі досягти реального піку на відміну від Південної Африки чи навіть Великобританії.