Еволюція медичного страхування

Ми всі знаємо, що медичне страхування платить за медичні витрати, але тепер питання в тому, який тип медичні витрати вона покриває. Тут ви повинні дивитися на повільне революції цей вид страхування. З самого початку і до наших днів це поліс страхування здоров’я пережив багато змін і експериментів з самим собою. Коли ми вивчаємо ці зміни, то ми можемо знайти відповіді на наші запитання. У ці дні термін медичне страхування використовується в набагато ширше поняття, як це було раніше. Зараз іноді медичне страхування охоплює також інвалідності витрат, а також довгострокового сестринського догляду і утримання під вартою, якщо це необхідно. Медичні страховки, надані урядом або спонсоровані урядом програми соціального страхування, а також приватних страхових компаній. У будь-якому випадку політика тримачі, необхідні для оплати своїх премій і податків. І політики у сфері охорони здоров’я буде в їхніх інтересах, коли страхувальників у них потребують. Політики у сфері охорони здоров’я допомогти захистити себе від високих і несподіваних витрат на охорону здоров’я.

Давайте тепер подивимося на історію планів медичного страхування. Це був Х’ю Старший Chamberlen з Пітера Chamberlen сім’ї, який був першим, хто запропонує про здоров’я плани догляду страхування в 1694 році. І, можливо, випадкового страхування був першим серед поліси страхування здоров’я вперше запущена в кінці 19 століття. Це було щось на зразок сучасного страхування на випадок інвалідності. Цей тип політики тривала до початку двадцятого століття. Випадкове страхування вперше був запущений в США страхової компанії Франклін здоров’я штату Массачусетс, який був заснований в 1850 році. Вони запропонували страхування від травми від нещасних випадків, викликаних залізниці й пароплави. Незабаром після цього, в 1966 році, близько шістдесяти компаній було виявлено, що пропонують випадкового страхування в Сполучених Штатах. Проте, головним недоліком було те, що, крім випадкового страхування Medicare бенефіціарів були платити за всі інші витрати на медичне обслуговування. Пізніше в кінці 20 століття починається початку сучасних програм медичного страхування. І поступово він розвивається і донині Medicare політика повинна охоплювати набагато більше речей, як профілактичних, аварійних медичних процедур, ліків за рецептом та інші.

Тепер поруч політики Medicare є також Медігеп політики, який можна назвати Medicare доповненню планів. Medicare доповненню планів або Медігеп політики додаткове медичне страхові поліси, які продаються в приватні страхові компанії. Ці політики не є повністю незалежними, але насправді вони винайшли в якості доповнення до первісного страхування Medicare. Вони тісно пов’язані з Original Medicare. Метою Medicare доповненню планів, це заповнити розрив між політикою охоплення початкові плани Medicare і фактичне медичні рахунки до оплати. Це причина, чому ці політики також відомі як Медігеп плани. Однак, хоча ці плани повністю керованого і продані приватним страховим компаніям і раніше є тільки 12 стандартних планів під бланки через L, що вони мають право продати.