Еволюція критичних захворювань страхування частина 4

Критичні політики хвороби вперше запущений у Великобританії була простою в порівнянні з тим, ми можемо знайти сьогодні. У 1990 році основний набір хвороб вже були визначені як рак, інфаркт, інсульт, АКШ, великі трансплантації органів і ниркової недостатності. Повна та постійна інвалідність була також включена зловити ряд важких захворювань, які можуть змінити спосіб життя людини.

Крім того, число критичних захворювань покриті швидко розширилася. Це було пов’язано з багатьма іншими страховими компаніями крокуючи на страховому ринку, отже, підйомні конкуренції. Тому, оскільки кожна компанія випустила на ринок свою критичну політику хвороби, він повинен переконатися, що основні політичні хвороби містяться щось унікальне. Ця унікальність може потім допомогло залучити потенційних клієнтів шукає страхування критичних захворювань. Було сказано, що довгий список критичних умовах хвороби покриті, іноді 30 або більше може не бути важливим. З 30 найважливіших питань хвороби, можна було б очікувати навантажень умови для читання. Ці, можливо, були більшу частину часу погано розуміють, як страхувальник плутанина може викликали призводить до втрати вигоди.

Критичні політики хвороби існувати в двох різних формах. Люди могли вибрати основну політику, яка покрита з 6 по 10 критичних умовах хвороби. У той же час інші клієнти могли вибирати всеосяжну політику, яка покрита до 30 захворювань. Крім того, деякі страховики критичної хвороби також проектував бюджету самостійні політики критичних захворювань. Ця політика охоплює кілька великих і деяких поширених захворювань, таких як рак, інфаркт та інсульт. На жаль, цей тип критичного політики захворювання ніколи не вплинув на страховому ринку.
змінний струм
Крім того, з плином часу нових критичних захворювань виявлено не було. Це тоді викликало кілька питань від тяжкості кожного критичного захворювання. Люди віддають перевагу простоті політики і як вони виграють від виплат, клопоту безкоштовно. У цей момент аргумент може стверджувати, що допомога в меншому розмірі оплачується відповідно до менш важкими критичних захворювань. Це насправді не просто твердження. Цей процес використовується в Південній Африці і до цих пір не прийнята у Великобританії.

Зміна критичних охоплює хвороба на страховому ринку серед компаній, що не зробити його сприятливим у IFA ринку. Це підштовхнуло IFA до вирішення проблеми. IFA трудилися поки фрукти не дали, нарешті. У 1994 році досягнуті IFA стандартних визначень для критичних охоплює хвороба яка складається з шести основних критичних класифікації хвороб.

В даний час багато страхові компанії критичного захворювання розглянути сім основних захворювань у своїх політичних заявах. Дрібним шрифтом політики може мати звичайно, щось розкрити. Читання критичних полісу уважно може бути мудрим, що потрібно зробити. Іноді політика визначає що вони охоплюють і вони не будуть. Якщо ви не впевнені, щоб зрозуміти все, при купівлі критичних охоплює хвороба, ви могли просити допомоги спеціалізованого людини. З достатньою освіти за предмет, який ви могли б вибрати критичну охоплює хвороба, що можуть підійти вам найкраще.