Еволюція критичних захворювань страхування частина 3

При критичних охоплює хвороба вперше з’явилася, тільки шість були вкриті хвороб. Це були рак, інсульт, інфаркт, ниркова недостатність, трансплантація основних органів і коронарне шунтування. В даний час, кількість критичних захворювань покриті, збільшилися у Великобританії. Деякі компанії можуть надати вам поліси, що покривають до 30 різних критичних умовах хвороби. Слід зазначити, що ця тенденція може бути майже добігає кінця.

Там існують два критичних захворювань кришку схемами: основний критичний полісу, який охоплює 6 до 10 хвороб і всеосяжної або розширену політику, яка покриває до 30 захворювань. Крім того, більшість критичних захворювань політику покриття загальних або постійної непрацездатності.

За даними Дослідницької групи Охорона здоров’я 2000 “, критичний огляд», близько 7000 претензій були допущені протягом року 1991-1998 з урахуванням ринку Великобританії в усьому світі. За Spry, 2000, раку, інфаркту та інсульту склав близько 80 відсотків критичних захворювань стверджує, прийнято. ABI Сім основних умов, поряд з постійною повної інвалідності припадає близько 97 відсотків претензій, які, можливо, були допущені до теперішнього часу. Крім того, відмова від претензій була і залишається дуже поширена проблема. Близько 70 відсотків претензії, може надати відхилено як визначення політик, можливо, не були виконані. Факт залишається фактом, що більша поінформованість про політику, ось критичні захворювання, необхідно приділяти клієнтам. Роблячи це, клієнти вже знають, чого очікувати від їх критичних страховиків хвороби щодо їхньої політики.

Крім того, ще 22 відсотків претензій відхилив може бути пов’язано нерозкриття. Ось чому люди повинні бути освіченими на об’єкт до прийняття угоди щодо критичних охоплює хвороба. Тим не менш, рівень домагань може змінюватись між чоловіками і жінками, а також залежно від їх віку. Дослідження показують, 65:35 співвідношення про те, щоб критично претензії хвороби у Великобританії. Тому, на думку Munich Re 2001, рак може бути основною причиною критичних претензій хвороби для чоловіків близько 42 відсотків подальшим серцевого нападу на 30 відсотків. Крім того, інші вимоги, можливо, також з’явився з 8 відсотків інсульт, аортокоронарне шунтування близько 7 відсотків і ТПР близько 6 відсотків. Що ж стосується жінок, рак може бути самою домінуючою формою критичного захворювання близько 74 відсотків від загальних вимог. Інші претензії привели з 8 відсотків розсіяний склероз, TPD 8 відсотків та інсульту 5 відсотків. Найбільш поширеною формою раку у жінок може бути рак молочної залози.

Виходячи з Munich Re 2001, для чоловіків і жінок не може бути ніякої різниці в чудовій причиною претензій серед курців і не курців. Ставлення до курців не курців серед чоловіків і жінок більш імовірно, описується таким чином: близько 150 відсотків для чоловіків і 137 відсотків для жінок. Як згадувалося раніше, цей показник залежить від віку. Тому ризик зараження критичного захворювання у віці до 30 років може бути на 25 відсотків вище. Для людей у ​​віці 60 ризик постраждати від критичних захворювань і, отже, подання позову може бути 70 відсотків вище. Крім того, серед чоловіків, найвищі показники критичних претензій хвороби може бути пов’язано з серцевого нападу і коронарної хірургії артерії. У той же час скорочення частки раку претензій було найбільше, можна знайти в той час як критичні претензії хвороби інсульту може зберегли з постійною швидкістю. З іншого боку критичних вимог захворювань серед жінок різного віку, можливо, були головним чином раку. Проте, в більш молодому віці, розсіяний склероз може домінувати.