Дітей Техас медичного страхування перемогти у війні за охорону здоров’я

Техас має найнижчий відсоток жителів захищений медичного страхування в країні в цілому. Тільки один з чотирьох мають будь-якої формі медичного страхування Техас взагалі. Висвітлення у ЗМІ була мізерною про майбутнє більше половини мільйона американців, які пройшли через арбітражний суд, в основному через медичних рахунків. Отже, що буде в майбутньому схожі в Техас?

Хоча інші промислово розвинені країни залишило “некомерційний” медичне страхування за кожен Техасі республіканця в Конгрес США проголосував не так на реформу охорони здоров’я, які могли б захистити переважна більшість техасців з доступом до медичної допомоги.

Тим не менш, діти в Техасі щойно отримала страхове покриття в рамках їх батьків Техасу страхових планів до їх 26-річчя. Ті, хто в наступному поколінні, які страждають від вже існуючих умов, таких як астма, нарешті, виграла право на охорону здоров’я, коли страховики були відсторонені від відмови для покриття цих дітей.

Якщо ви отримуєте котирування медичного страхування в Техасі прямо зараз, ви можете захистити своїх дітей під вашим планом незалежно від вже існуючих умов вони можуть мати. Менше людей знаходять медичного страхування в Техасі через зайнятості зараз, але ви не можете зберігати ваші молоді дорослі діти на свій власний план, поки їх 26-річчя.

медичного страхування в Техасі більше для дорослих

Навіть дорослі без зростаючих сімей отримали щось, коли реформа охорони здоров’я ногами в цю осінь. Страховики більше не можуть обмежувати суму покриття ви отримаєте протягом усього життя. Якщо у вас є новий план після реформи охорони здоров’я пройшло, ваш страховик не може стягувати плату вище поза мережею тарифи для надання невідкладної медичної допомоги, або.

Тому що надто багато людей не отримують регулярної профілактичної допомоги, як і скринінгів раку і щеплення, страховики тепер зобов’язані покривати рекомендується профілактичну допомогу без доплати звинувачення. Заковика в тому, що у вас є, щоб отримати новий план після проходження охорони здоров’я.

Якщо ви думаєте про пошук в нові плани на додаткове освітлення, ви можете побачити більш високі премії при запуску котирування медичного страхування в Техасі зараз. Зважте, що проти того, що це буде коштувати вам платити за профілактичну допомогу з власної кишені, перш ніж прийняти рішення. Найголовніше, не скасовують старі політики до нових Техас страхування здоров’я не є ефективним. Дорослі з вже існуючими умовами не буде гарантований охоплення до 2014 року!

США можуть дозволити собі медичну страховку в Техасі?

Якщо б ви були частиною середнього класу у 2000 році дохід від $ 50000 і $ 75000, ви дали таку ж частку свого доходу в IRS як люди, які склали більше 87 мільйонів доларів. Податкові пільги для найбагатших в країні тільки збільшився в 2007 році.

У країнах Європи, жителі можуть платити податки вище, ніж 50 відсотків свого доходу, але вони гарантовано безкоштовну охорону здоров’я і вища освіта, в тому числі книг. Народ Данії були виділені в документальному фільмі Frontline бо більше людей там повідомили, що вони були задоволені станом своєї життям, ніж люди в будь-якій країні. Данці платять одні з найвищих податків у світі, але вони користуються безпеки вони відчувають і вірять у своє майбутнє.

У США штатах, як Техас ведуть війну за охорону здоров’я, у тому числі розширення Medicaid, щоб допомогти людям у віці до 65, які борються з доходами на рівні або нижче 133 відсотків федерального рівня бідності. З рецесії, Medicaid реєстрації виросли і що витрати зросли на найвищій швидкості протягом восьми років, відповідно до безпартійний Фонду сім’ї Кайзер.

яке майбутнє планів Техас медичного страхування?

Нові вимоги, які будуть охоплювати більше дорослих у Техасі заплановані, щоб померти в 2014 році, таких як страхування Техас обміну стану здоров’я. Ідея була, щоб запропонувати більше громадян покриття схожі на те, що ті в Конгресі вже користуються. Федеральний уряд забезпечить початкове фінансування, але штатах, як Техас, в кінцевому рахунку повинні підтримувати їх обмін.

Після набирає чинності в листопаді виборах 2010 року, штат Техас Республіканці запропонували піти з федеральною програмою Medicaid. Що буде з 3600000 дітей, інвалідів і бідних техасці тепер Медікейд і чіп?

Ця битва виходить далеко за межі штату Техас необхідності витрачати гроші, щоб захистити громадян, які мають медичну страховку в Техасі. Навіщо Республіканської законодавців намагаються заперечувати техасці в мільярди доларів федеральних податків?