Друга страхування житла, як вибрати краще покриття

Багато людей купують будинки відпочинку або другого будинку у Великобританії або в Європі пропонують будинки відпочинку страхування страховиком, брокер, свого іноземного агента або нотаріуса. Звичайно, це занадто просто, щоб не сказати “ні”, але покриття пропонується не можуть бути придатні у зв’язку з особливими вимогами страхування необхідних для будинки відпочинку або другого будинку.

З ризиків володіння другого будинку за кордоном або у Великобританії в тому, що набагато більше, ніж ваш головний будинок або місце проживання, є реальний виклик для другого страхового поліса додому, що написано в легкій для розуміння англійської мови, що приділяє особливу увагу Окремі вимоги для будинків відпочинку, а також має широке охоплення.

Не кожен готелі є басейн. Деякі функції вважаються життєво важливе значення, і, отже, за кордон страховий дім для втрати використання, юридична відповідальність за домашнього персоналу, цивільної відповідальності та страхування від випадкового пошкодження внутрішніх поставок повинні бути включені в стандартну комплектацію. Ваше свято страхування майна повинні також забезпечити, щоб всі місцеві податки на закордонній нерухомості, що входять до премію. Будівель та зміст кришка повинна бути гнучкою, щоб власники не кінцевому підсумку платити за кришку, що вони не потрібні.

Будинок відпочинку власників, які володіють власності за кордоном і мають зарубіжні страхові будинок відпочинку повинні бути позбавлені від труднощів обговорювали свої претензії з іноземним агентом через телефонний дзвінок континентальні, і повинні бути в змозі говорити безпосередньо з досвідченим англійською персонал, який буде надавати допомогу і бути повну відповідальність за підтримання зв’язків із закордонними регуляторами втрат. Справжня цінність будь-якої страхової, однак, тільки повністю оцінили, коли позов.

Незважаючи на низькі ціни премію часто важливості, за кордоном страховий дім повинен бути простим для розуміння, забезпечують високий рівень безпеки і в разі виникнення претензії задовільний результат. Можна подумати, що найкраще піти на це дешеве страхування будинки відпочинку, але ви дійсно повинні запитати себе, чи дійсно ви, що добре покриті найдешевші політики?

Важливо, що ви отримаєте правильний страхування майна відповідно до вимог спеціалізованих необхідні для вашого заміського будинку. Використання страхового агента, який не спеціалізується на або повністю зрозуміти вимоги вашого заміського будинку або нехай власності, ви можете виявити, що у вас немає адекватного покриття для забезпечення повного захисту вашого заміського будинку. Ви повинні отримати фахівця за кордон Страхування майна свято. І ви повинні отримати страховку для будівель і зміст призначені виключно для властивостей, використовуваних як будинки відпочинку або нехай підходить для використання свято.

Як власник будинку відпочинку за кордоном, життєво важливо, щоб ви повною мірою зрозуміти масштаби та обмеження вашого страхового поліса. У вас є кришка для юридичної відповідальності за домашньої прислуги? Які обмеження на місці, коли здача в оренду і ООН-розміщення і т.д.? І найважливіший з усіх, що ви робите в разі виникнення претензії?

Якщо ваш відпустку додому страховий поліс був розміщений через страхового агента в наступних країнах: Великобританії, Іспанії, Франції, Португалії, Італії, Кіпру Греція, Ірландія, Мальта, Монако або Андорри, це більш ймовірно, що вони не повідомили вам і що ви просто не знаю.