Драйвер зупинення дії ліцензії – як страхування або суброгації компанія може призупинити ліцензію Техасі

Якщо у вас є ліцензія Техас Водій і хтось подзвонив вам чи послав вам лист з погрозами призупинення вашого водійського посвідчення за автомобільну аварію, то цілком можливо, що це дійсно може статися, але це так само ймовірно, що людина, що робить загрози насправді не розуміють правила, як вони застосовуються в Техасі. Тільки Техас Департамент громадської безпеки може призупинити дію вашого водійського посвідчення (і ДПС не закликати людей до раджу відкладеного підвіски, вони будуть посилати письмове повідомлення). Те, що людина, страхування, або суброгації компанія може зробити, це просити призупинення дії ліцензії відповідно до главою 601 Кодексу Texas Transportation, і є багато винятків і правил, які повинні дотримуватися (слід зазначити, що якщо ви не мають ліцензії, належний запит буде тримати вас від одного, і суспензія повинна вплинути на вашу реєстрацію, теж).

Якщо той, хто телефонує в цьому страхову компанію або суброгації фірми, вони, ймовірно, знають, як змусити вас припинена, і це не вимагає, щоб ви бути пред’явлений позов. Ви можете втратити свої ліцензії, реєстрації та здібності, щоб отримати ліцензію, навіть якщо ви не подали до суду. Якщо ви вже подали до суду за автомобільну аварію, і ви втратили, то 99% часу, ви будете втрачати ваші ліцензійні та реєстраційні пільги, поки ви платите. У всякому разі, не костюм зупинення дії ліцензії водій Техас є те, що ця стаття про, так ось деякі з вимог вашому випадку доведеться зустрітися для того, щоб ваша ліцензія, щоб бути в істинній небезпеки: Texas Безпека і Закон про фінансову відповідальність вимогливих правил, які ставляться до можливості отримати водійські права людини призупинено у зв’язку з порушенням закону, ось вони з точки зору непрофесіонала:

1. Аварії мало статися на громадському шосе, дороги або шляху (наприклад, алея), як визначено правилами Техас.

2. Хтось повинен подати звіт про аварію, або співробітнику поліції або партія, яка була залучена в аварію.

3. Там повинна бути “розумною ймовірності”, що ви були винні (як поліція поставити на звіт, який rearended хтось, або є свідки проти вас). Це найскладніша частина, тому що є дуже багато чинників, які можуть вказати на помилки.

4. Там повинні бути тілесного ушкодження (будь-яку кількість) або пошкодження очевидною ступінь $ 1000.00.

5. Якщо Ви є власником автомобіля, то ви, мабуть, дозволило використання транспортного засобу або, кажучи, що водій міг його використовувати, або, зробивши його очевидною вашими діями, що це було добре.

Майте на увазі, я правил ретрансляції застосовуються тільки в Техас і порушення “фінансової правової відповідальності”. Якщо всі ці фактори відносяться до вас, то цілком імовірно, що ваша ліцензія буде припинена, якщо сторона, погрожуючи вжити заходів проводилися необхідні правила (в Техасі) для про відсторонення. Отже, що ви можете зробити, щоб захистити себе? Чи є якісь лазівки? Мій кращий відповідь «як би». Якби ви були не пощастило бути в аварію, що, ймовірно, ваша вина, і якщо у вас не було страховки або іншим чином пов’язані з виконанням фінансових правової відповідальності, то у вас є кілька варіантів. Ось вони:

1. Платити за шкоду.

2. Більшість компаній займе менше ніж те, що вони просять, якщо ви можете сплатити одноразово, так що якщо у вас є трохи грошей, спробувати і зробити для врегулювання менше передбачуваної суми збитку.

3. Розробити розташування компенсації зі страховою компанією, суброгації фірми або людини, яка загрожує вам (воно має бути письмова угода, що держава буде приймати для того, щоб належним чином захистити ваші ліцензії).

4. Боротьба про чиєї вини аварія була. Для того, щоб зробити це, Ви повинні слідувати правилам для зажадавши проведення слухання, коли ви отримаєте свій перший сповіщення про зупинення (також бажано, щоб переконатися, що Департамент громадської безпеки має свій правильну адресу, тому що вони будуть використовувати адресу на ваших водійських прав для Усі повідомлення і у вас є термін, щоб вимагати проведення слухань).

5. Якби ви були власником автомобіля, який був залучений в аварію, і людина, яка зруйнувала ваш автомобіль не мав дозволу на використання вашого автомобіля, то боротися про це (знову ж таки, ви повинні використовувати слуховий правила битися).

6. Завжди переконайтеся, що ви досліджували всі можливості внесення страхування. Іноді можуть бути покриті і просто не знати про це (наприклад, якщо ви повний студента час і ваші батьки мають страхування).

Якщо ви (як власник), або водій автомобіля не був матеріально відповідальною під час “винен” нещасний випадок, то вищезазначені речі в значній мірі те єдине, що ви можете зробити, щоб уникнути підвіска показник найму адвоката. Так що, будьте обережні у своїх припущеннях, що ваша ліцензія не може бути припинена на автомобільній аварії (якщо ви були застраховані). Я не можу сказати вам, скільки разів я намагався пояснити це людям, і вони просто не вірили мені, так що вони в кінцевому підсумку з призупинення дії ліцензії, і потім, щоб зателефонувати мені, щоб домовитися про свою ліцензії або з погрозою наслідків. Якщо Ви зупинені і у вас немає чинної ліцензії, ви можете бути доставлений у в’язницю. Це, ймовірно, краще (і справа), що потрібно зробити це, щоб виробити план платежів для захисту ваших водійських прав.

Джастін дрібне / ліцензовані всі лінії регулятора і регулятора суспільних

Мій особистий мобільний телефон та електронну пошту, перераховані на мій сайт, і я особисто відповісти на мій телефон, щоб задати будь-які питання чи проблеми. Я працюю на “маленької людини”, будь то малий бізнес або приватна особа. Якщо ви думаєте, чесність і порядність є справою минулого, досліджуйте мене. Я дійсно кінь іншого кольору, так що відвідайте мій сайт і зателефонуйте мені або напишіть мені. Я сподіваюся, ви будете здивовані, коли я особисто відповідати на телефонні дзвінки. Я засновник і генеральний директор дрібницях, LLC, і у мене є сили, щоб зігнути мої власні правила і ціни на благо справедливості. Просять ваша справа!