Доступне медичне страхування – самозайняті індивідуального медичного страхування

Здоров’я Сенату, освіти, праці та Пенсійного комітет випустив страхування компроміс рахунок здоров’я сьогодні. Законопроект вимагає, щоб всі покупки здоров’я американців страхування та місцями деякі обмеження на приватні медичні страхові компанії, але він не включає громадський варіант, який прогресивні говорять дозволить американцям вибирати підтримувана урядом плану замість приватного медичного страхування.

Він встановлює Медичний консультативна рада, який складається з людей з “відповідний досвід і кваліфікацію,” робити звіти про передовий практиці.

Законопроект забороняє приватні медичні страхові компанії від зарядки більше, щоб застрахувати пацієнтів з хронічними захворюваннями. Він також забороняє збільшення страхових внесків на основі використання. І Законопроект забороняє страховикам винятком людей з уже існуючими умовами від своїх планів.

Це забезпечує блоковий грант державам допомоги у створенні “American Health Gateway” механізму. Цей механізм призначений для стимулювання американців придбати медичну страховку.

Законопроект мандатів індивідуального освітлення, і карає тих, хто не отримати індивідуальні охоплення податок у розмірі премій, які вони платять по “американським Здоров’я шлюз,” плану. але не обов’язкове використання «американський шлюз здоров’я”.

Законопроект звільняє осіб у державах, де шлюз до цих пір не встановлено, від мандата, а також звільняє осіб “, для якого доступний охопленням, як це визначено в медичний консультативна рада, немає”, від мандата.

Законопроект передбачає кредит на окремих осіб і сімей, які роблять між 150% і 500% від доходу людини на основі процентної шкали округлюється до найближчого $ 100. Субсидія виплачується на підставі того, скільки страхових премій перевищує певний відсоток від доходу людини. Ті відсотки були залишені порожніми в законопроекті я читав.

Законопроект не включають доплати та інші кишенькові витрати, що людина або сім’я може понести при розрахунку своїх субсидій. Субсидії заснована виключно на страхові внески.

Законопроект розширює Медікейд, щоб люди, які роблять 150% від федерального рівня бідності або нижче.

Законопроект забороняє страховиків від встановлення щорічних, або життя, користь максимумів.

Він піднімає обмеження за віком батьків страхування своїх дітей у своїй групі плану до 26.

Законопроект створює новий Medicare-програма, яка дозволяє людям добровільно записатися на довгостроковий догляд страхування. Ця програма буде виплачувати грошову допомогу в розмірі не менше $ 50 на день, щоб абітурієнти, які будуть визнані що мають фізичні або психічними відхиленнями. Якщо людина в спеціалізованій установі для їх стану, вони отримали б зберегти 5% свого щоденного грошової допомоги.

Законопроект мандатів державних установах визначення інвалідності визначити, чи дійсно абітурієнт має право на пільги в рамках цієї програми.

Сенатор Кріс Додд, який є менеджером законопроекту в відсутність сенатора Едварда Кеннеді (D-MA), він сказав політичних прагне додавання суспільного вибору до законопроекту. Джерела, близькі до Кеннеді сказав SEIU блозі про те, що оновлена ​​версія законопроекту буде опублікований в п’ятницю, і буде включати в себе суспільний вибір.