Дорожній врегулювання з точки зору безпеки

Обличчя були змушені продавати свої права на поліси страхування життя з початку страхової галузі. Це, однак, було зовсім невідомо практику, поки епідемія СНІДу зміна не в кінці 1980-х років. Коли застрахованої особи вражені хворобою дізнався про живе значення страхування життя, Віатікал промисловості Населений пункт народжується.

Віатікал переваги врегулювання
• Негайна симетричного готівкою, щоб полегшити фінансовий тягар
• додаткові грошові кошти для компенсації втрати доходу
• звільнення від страхових внесків, виплачуваних
• кошти звертаються за медичною допомогою не покриваються медичною страховкою

Віатікал визначення врегулювання
Дорожній врегулювання продає поліси страхування життя видаються на життя людини, у якого є страшна хвороба або стан, який, як очікується, привести до смерті протягом 84 місяців, на суму, яка менше номінальної вартості політики. Людина з небезпечним для життя захворюванням, який застрахований за полісом називається Подорожній. Він може або не може бути власником політики. Але тільки власникові страхового полісу має право продати його. Якщо у вас немає власної політики, власник не може продати його без вашої згоди. Пристрій, який купує політика називається Віатікал постачальником розрахунків, крім того, є люди, звані брокери, які допомагають з продажем політики. Цей населений пункт пропонує Вам можливість отримувати частину втрати годувальника вашої політики, як ви все ще живі, даючи вам можливість полегшити фінансове напруження, яке йде із захворюванням або станом.

Як Віатікал розрахункові роботи
Більшість постачальників або посередників попросимо Вас заповнити заявку і медичні форми випуску, щоб вони могли збирати інформацію від вашої страхової компанії і ваших лікарів. Все, що зібрали повинна бути конфіденційною і не може бути дано комусь без вашої письмової згоди. Якщо ви відповідаєте критеріям, постачальник повинен вносити пропозицію для вашої політики. Обсяг пропозиції для вашого страхового поліса буде засноване виключно на факти, такі як, скільки часу ви, ймовірно, щоб жити, суму, яку ви платите за премії, рейтинг вашої компанії зі страхування життя, а також інші положення вашої політики. Якщо ви приймаєте пропозицію, ви б запропонували підписати контракт Віатікал врегулювання.

інвестування в Віатікал контракт врегулювання
Віатікал Контракти поселення в даний час продається в якості цінних паперів, і, хоча немає нічого поганого в інвестуванні в Віатікал поселень, потенційні інвестори повинні бути напоготові кілька основних фактів, а різниця між Віатікал населених пунктів та інших видів цінних паперів. Перше, що потрібно мати на увазі, що найчастіше інвестор в договорі покладається на Віатікал постачальника врегулювання, або інших осіб, відібраних Віатікал постачальника врегулювання, стежити за тим, що контракт Віатікал поселення і фундаментальний поліса страхування життя зберігається . Це може включати в себе все, починаючи від визначення тривалості життя Подорожнього до збереження поліса страхування життя.

Більшість держав вважають Віатікал контракт врегулювання, який продається в якості інвестиції, як безпека і регулювати ці інвестиції як такої. Як завжди, ніхто плануєте інвестувати гроші в будь-якому безпеки повинні ретельно досліджувати продукт, людина, і компанія, яка пропонує безпеку.