Доповідь прогнозує хороші новини для страховиків

Автомобіль страховиків встановлюються, щоб отримати прибуток в перший раз в 14 років відповідно до доповіді, опублікованої в цьому році. Вони будуть отримувати прибуток в 2009 році через підвищення страхових внесків в доповіді сказав. Цього року галузь стикається з втратою але ринок буде приносити прибуток у розмірі £ 30 мільйонів фунтів в наступному році, тому що вартість премії буде випереджати вартість пригодами, Datamonitor з аналізу ринку виявлено.

За даними дослідження, промисловість не бачив прибуток протягом 14 років у зв’язку зі збільшенням вимог, у тому числі травм і пригод, які збільшилися загальні витрати для страхових фірм. Тепер же, страхові премії стали настільки високими, що наступного року вони будуть відповідати за ці втрати та визначення ринкового побачимо серйозне зростання. Гостра конкуренція перешкодила спробі не підняти страхові внески до цих пір, але дослідники кажуть, що з 2001 року страховики були більш зацікавлені в розширенні своєї частки на ринку, ніж рішення законопроект аварії претензій який пошкоджує їх прибутку.

Стаття в The Herald вивчити питання і Ендрю Хесліп хто брав участь у підготовці доповіді, сказав: “2009 рік може стати історичним роком для приватного ринку страхування автотранспортних засобів, щоб покласти кінець болючою 14 років поспіль втрат Хоча страховики мають. необхідних для підвищення їх ціни, вони були в змозі зробити це у зв’язку з рівнем конкуренції між страховиками і той факт, що переважна більшість споживачів купують за ціною. ”

Він також повідомив газеті, що ця прибутковість не буде тривати, як конкуренція досягла максимуму знову і страховики були змушені знизити свої премії через попиту населення, він передбачив, що через рік компанія в черговий раз будуть торгові собі у збиток. Проте, незважаючи на ці викривальні результати досліджень А.А. виступили із заявою, що вони вважають, що ці прогнози будуть неточними.

Насправді, генеральний директор А.А. нещодавно заявив, що вартість позовів фактично не проявляючи жодних ознак зупинки або опускання і що вартість пошкодження транспортних засобів зростає приблизно на 5% щороку. Крім того, він сказав, що пригод збільшується на 10% щороку. “Таким чином, навіть в якості премій рости так буде обличчям витрат страховиків. Він описав ситуацію в статті на сайті: “Це залишається дуже нестабільною і конкурентному ринку, і ми не бачимо, що зміни в найближчому майбутньому.”

За даними The Herald Tribune “, Королівський банк Шотландії, найбільша двигуна страховика країни, а інші вказали вони бачать припливу повороту, але суперників, як адмірал попередити темп змін як і раніше дуже повільно, з конкуренцією з боку веб-сайтів порівняння цін з’їдають прибутку страховиків. “Так що видно, що єдиним способом для страхових компаній до прибутку кіготь назад є підвищення цін, а також що споживачі не дозволю цьому статися.

Для більшості клієнтів політики та страхової компанії вони вибирають залежно від ціни на пошані, тому, щоб залишатися привабливими для компаній цих клієнтів страхових повинні прагнути до під-різати один одному, по суті торгують собі на збиток. Популярність порівняння цін сайти, де клієнти можуть переглянути за кращу угоду страхування і легкість, з якою події в даний час може бути зроблено відносно компаній, означає, що промисловість знаходиться в біді, поки судові закони зміни або у споживачів немає стимулу, крім ціни, на яких засновують свої рішення.