Домовласник титульного страхування – отримання титульного страхування на право власності на землю

Так само, як у будь-якої іншої юрисдикції по всьому світу, є також процедура реєстрації права власності. Напередодні цього, буде заклик до певних документів такого передавального акта або іншого документа, який має якесь відношення до передачі майна від однієї особи до іншого. Це буде направлений в місцеву адміністрацію для розгляду. Проблема тут у тому, що адміністрація іноді не робить посилання на такі документи для цілей аутентифікації. Таким чином, ускладнення можуть виникнути, бо не було ніякого законного права на майно або навіть, що немає ніякої перевірки права власності. Хоча деякі держави відновили свої закони, щоб зробити реєстрацію землі просто так, щоб уникнути конфлікту інтересів окремих осіб на тій же ділянці землі, це як і раніше представляє велику грошову труднощі тим, які йдуть без титульного страхування.

Що ж таке титульне страхування? Нагальна значення титульного страхування означає безпеку для покупця, що він чи вона приймає абсолютно безкоштовну і новий інтерес до власності. Це можна краще зрозуміти, чого в деяких аспектів про людину для аутентифікації власності на майно. Протягом століть людина розвинув усі засоби затвердження своїх інтересів і прав власності на нерухомість. Майте на увазі, що власність була і завжди буде в центрі життя людини. Людина завжди потребує власності на житло, для годування і для надання так багато інших предметів першої необхідності. Це виховав поняття придбання прав користування на земельні і люди дізналися, що це те, що буде необхідно, якщо вони мають встановити повне право на земельну ділянку або якщо їм доведеться виключати інших від землі, якими вони володіють.

У всьому світі, питання про придбання землі перебуває під серйозним міркувань. Багато країн у володіння землю і мав титул на такі землі на приховану приводами. Велика частина такої практики були поширені в давнину. Але сьогодні вони стали основою створення так багато країн. Прикладами цього є такі країни, як США, Австралії, країнах Карибського басейну і багато іншого інші. Велика частина цих земель, розлучившись або через підпорядкування або за допомогою накладення арешту. В інших випадках, якщо зловмисник дізнався, що земля була не яке зайняте корінним народам, земля була просто оголосив “нічийної землі”, який є латинського виразу для “нічийної землі”. У такому випадку, зловмисник просто заявить про своє право оселитися на що і власну ділянку землі.

В інших країнах, як Оркнейських і Шетландських островів, тубільці проголосили свою землю, щоб бути ‘alloidal назві. Це означає, що вони не визнають ніяких вищої влади над своєю землею. Вони вважають, що їх земля без зовнішнього контролю і що вони є законними спадкоємцями в силу свого природного права. У таких країнах, як Англія, не існує ділянку землі, який не є власністю від імені корони придбання поворотного власності на неї. Однак, якщо ми оглянемося на питання про правонаступництво власності у разі смерті власника або той факт, що власник має право передати землю іншій людині, ми все одно будемо відстежувати власності на землю, як це спочатку належать Короні.

Стверджувати власності означатиме виробництво документів, які можуть мати відношення до так багато років тому. Це ще одна причина, чому більшість юрисдикцій придумати способи, щоб допомогти людям краще мати обгрунтований інтерес і назва на землі. Пам’ятайте, що люди повинні використовувати їх у своїх повсякденних справах.

Люди використовували землю і до цих пір використовують його в якості гарантії по кредитах. Якщо це безпека відсутня, ринок нерухомості буде також падати. Ось чому питання про титульному страхуванні повинні входити Основною метою такого рішення є захист інтересів покупця від непередбачених вимог, які можуть виходити від третіх осіб.

Таким чином, титульне страхування може бути просто зрозумів, що в той же самий час, що і інтересів власника і у покупця можуть бути присутніми, має бути безпека, щоб переконатися, що інтересам обох сторін піклуються.