Домовласник титульне страхування – Які переваги наявності титульного страхування

купівля будинку

Як тільки ви приймаєте, щоб заплатити за будинок, Є деякі юридичні процедури, які необхідно виконати. Але більшість з них буде зроблено вашим адвокатом. Обов’язок піклуватися на ваш адвокат прийняти всі розумні заходи, щоб переконатися, що вдома ви маєте намір придбати вільно від будь-яких обтяжень і прав третіх осіб. Майте на увазі, що ситуація може вийти після того, як ви заплатили за будинок, в якому третя сторона стверджує, або деяких прав чи інтересів над власністю ви заплатили. Це одна з речей, яка може поставити під сумнів ваше право власності на майно. Коли таке відбувається, кількість того, що ви заплатили за може бути повністю або частково втратили. Ви можете навіть не мають можливість судиться відновити те, що ви заплатили. Це ще одна причина, титульне страхування вигідне.

яка форма реєстрації майна забезпечується системою Торренса назва?

Ця процедура реєстрації власності було викликано сера Роберта Торренса в 1858 році в Австралії і була прийнята сьогодні так багато інших юрисдикціях, таких як Айова. Що отримує в рамках цієї процедури є невід’ємність назви як тільки власність була зареєстрована маючи на увазі, що право на цю власність була захищена і ніяких претензій до того назвою не може бути притягнутий третьою особою. Хоча ця процедура добре, є ще багато чого, що має бути зроблено у зв’язку з оновленням процедури. Тим не менш, це завжди добре, щоб взяти титул страховку для захисту від будь-яких непередбачених претензій третіх сторін.

Хоча більша частина процедури, яка отримує в більшості юрисдикцій Сполучених Штатів заснована на реєстрації окремих документів для передачі власності, як це робилося в давнину, вона не може вимірювати до того, що передбачено у відповідності з процедурою Торренс.

Чи є необхідність для титульне страхування? Це дуже потребують, тому що домовласник повинен захиститися від непередбачених претензій з боку. Якщо ми візьмемо випадок майно, яке було передано іншому, який не має або юридичним або справедливого інтерес до цієї власності, ми виявимо, що ніякої компенсації не може бути відкрита для власника вимагати назад свої гроші. За наявності двох претензій один до власності, права власника, який вперше купив майно буде переважати. Справедливого Maxim ‘Немо DAT дивись не Habet’, також входитиме Це означає, що ви не можете передати право когось на щось, що ви не маєте право на.

Це просто, щоб проілюструвати той факт, що, як правило, шахраї, коли справа доходить до питання про передачу майна. Варіант, який може бути відкритим для покупця такого майна шукати правового захисту, і це іноді може зайняти багато часу. Це може бути навіть можливо, що позивач не мають грошей, щоб поставити судову тяжбу проти відповідача. Це ще одна причина, він завжди радив брати титульне страхування, і це буде мати велике значення для оплати витрат, пов’язаних з будь-який судовий позов. Це, як правило, надаються в якості умови відповідно до умов договору страхування.

Основна мета титульного страхування є захист від будь-яких непередбачених претензій, які можуть виникнути у третіх осіб. Це тягар Таким чином, будуть передані тим, хто має можливість це зробити. Майте на увазі, що якщо немає титульного страхування, добросовісний набувач буде завжди стикаються з страхування ризиків від того, що він або вона платить.