Догляд за очима бути винагороджені страховиками ван

Викликає занепокоєння те здається, до третини з нас їздили, не маючи можливості бачити ясно! Цікаво, що ми не говоримо про літніх людей, які часто отримують провини за нещасні випадки, як правило, з викидати коментар про стан їх очах! Скоріше це перетин людей, які йдуть вгору коротку позицію, коли мова заходить про їх зір.

Коли справа доходить до водії фургонів причиною для занепокоєння є те, що трохи більше у зв’язку з тим, що вони роблять набагато більше водіння, що охоплює багато більший пробіг, ніж середній водій автомобіля. Маючи це на увазі ймовірність аварії значно зростає, якщо ви поєднуєте їх відданості дорозі з відсутністю бачення блиску. Це показово дослідження додає віри у переконання багато оптиків, які відчули, що поганий зір сприяє великій мірі, щоб викликати аварії на дорогах Великобританії.

Ваша безпека та безпека інших учасників дорожнього руху, так і пішоходів, значно знижується ризик збільшення нещасних випадків, коли ви крок за кермо знаючи ваш зір не на належному рівні. Зір відсутність блиску знижує здатність розрізняти між нерухомими і рухомими об’єктами, а також зниженні здатності визначити потенційну небезпеку і коригувати відповідним водіння. Без сумніву, якщо ваше ведення Можливості загрозу в будь-якому випадку і компромісу є те, що могло б запобігти, ваша страхова компанія може підняти брову або два, якщо ви шукаєте, щоб подати позов.

Більшість фургони женуть на дорогах Великобританії сьогодні зробили це для ділових цілей, чи є це для невеликої, особистий бізнес або частину парку фургонів належить великої корпорації. Незалежно від того, чий бізнес ви просувати і розвивати, використовуючи свій фургон, якщо ви потрапили в аварію, що частково викликано дефіцитом своє бачення вашого позову може бути відмовлено, тому що ви вели автомобіль знаючи ваше бачення, можливо, не достатньо.

Тим не менше, для тих, які управляють ван для роботодавця може не знати, що їх роботодавець може нести відповідальність по догляду за вашим зором, і що ви можете мати право на певні пільги, як безкоштовний тест очей і надання очок, якщо ви опинилися в цього потребує. Це було одне з пропозицій, висунутих масивні 92 відсотків із драйверів, які були допитані в роуд-шоу. Вони висловили переконання, що обов’язкове зір кожні три роки, звичайно, зменшити кількість дорожньо-транспортних пригод, які були викликані драйверами далекі від правових вимог, встановлених Міністерством транспорту.

З 50 перевірених, більша частина – 89 відсотків було б розглянути їх очі, перевірили частіше, якщо це означало, що матиме позитивний вплив на їх страхові внески. З одного боку, це відповідальність особистості доглядати за свій зір, з іншого боку, з вартістю життя виходить з-під контролю і кожного інституту шукає способи, щоб заощадити копійки і витрачати менше фунтів, це не дивно, що люди змушені дивитися на речі, як догляд за очима, як розкіш.

На жаль, у випадку аварії, водії фургонів і всі інші учасники дорожнього руху змушені оцінити, наскільки цінними вони самі собі. Замість того, щоб працювати на себе або для компанії по найму, які витрачаються просто на виживання, це набагато важливіше, щоб піклуватися про себе і своє здоров’я. Страхування життя і здоров’я пропонують знижки для тих, які стежать за своїм здоров’ям, як вони відзначають, це призведе до зниження ймовірності претензії. З часом, може бути, ван страхування зробить те ж саме, може бути, вони будуть визнавати важливість потужною має недоторканою бачення і винагородить тих, переконатися, що вони роблять.