Довідкова група розуміння термін страхування життя

, Що є додатковим групу термін страхування життя?

Довідкова група терміну страхування життя є додатковою перевагою, якщо ви вже підпадають під групову політику через свого роботодавця. Зазвичай група покриття не настільки всеосяжним, як ви побажаєте, як політика пишуться у відповідності з тим, що піде на користь групі в цілому. Як людина з сім’єю самостійно, ви можете мати різні потреби, що не покриваються за рахунок плану групи. Якщо ви знайшли себе в цьому положенні, купуючи додатковий термін життя політика буде мудрим рішенням.

Працівник має право на додатковий термін страхування життя, якщо він або вона виконує всі свої обов’язки на постійній основі (зі своїм роботодавцем, як деякі компанії вважають, Äúfull часу, AU до 17,5 годин або більше в той час як інші компанії вимагають, працювати повний 40 годин на тиждень). Знову ж, ви вже повинні бути охоплені вашої компанії, AOS основній групі термін поліс страхування життя. Подружжя та діти на утриманні, також мають право на висвітлення, якщо ви купуєте політику самостійно.

Які переваги для додавання доповнення?

Є декілька переваг для придбання додаткового страхування життя термін. Першим з них є відмова від премії. Якщо ви станете повністю відключена до вашого 65-річчя, страхова компанія буде продовжувати тримати вашу політику незмінними і активним, поки не станете 65 років. Умовою є те, що ваша інвалідність, повинна тривати протягом дев’яти місяців поспіль, перш ніж вигода може розпочатися. Якщо ваша інвалідність триває нескінченно, страхова компанія не буде збирати подальші виплати премії від вас. Особа вважається, Äútotally відключена, AU, що, коли людина не в змозі працювати в будь-якій професії збору заробітної плати через травми або хвороби. Крім того, необхідно надати документи, що підтверджують інвалідність продовжує щорічно.

Друга перевага виймання додатковий термін страхування життя політики є прискорений користь життя. Якщо людина з діагнозом невиліковної хвороби і дається тільки 12 місяців або менше, щоб жити, що громадянин вправі вимагати за відсоток від їх сукупної основної групи і додаткових термін страхування життя. Відсоток зазвичай виплачується у вигляді одноразової виплати. Дізнайтеся у свого оператора, як на користь, як правило, 50% від кількості активних номіналом або $ 50,000.00, що менше. У той час як працівника та їх подружжя має право на прискорений переваги життя, діти працівника не є. У більшості випадках страхування портативних – а значить, ви можете взяти ваш охоплення з вами, якщо ви на пенсію, знизити годин або міняти роботу.

Єдиним винятком є ​​стандартним відмовою від виплати допомоги повинні працівника або їх чоловік / утриманців покінчити життя самогубством протягом перших двох років, що політика набула чинності. Дізнайтеся у свого оператора, як у деяких штатах це виключення відноситься як до нормальних і божевільні особи в той час як деякі держави тільки осудним.

як вік впливає ваша політика

У той час як премії за додатковий термін страхування життя буквально тільки пару до кількох доларів на місяць, ставки залежать від віку. Премія заснована на досягнутого віку, а потім збільшується на різних етапах. Ви повинні були б дізнайтеся у свого оператора для своїх конкретних критеріїв. Вік: 70 є визначальною віхою для додаткового життя політика терміну страхування.

Початок у віці 70 років, ваш зменшується охоплення до 65% від первісної номінальної вартості сертифіката. Початок у віці 75 років, ви зменшується охоплення до 45% від первісної номінальної вартості сертифіката. Починаючи з 80-річного віку, ваш зменшується охоплення до 30% від первісної номінальної вартості сертифіката.

Одна справа мати на увазі, що подружнє покриття закінчується у віці 70 років. Якщо страхові внески струм, ваш чоловік може вибрати для конвертації їх індивідуальні покриття на термін поліса страхування життя своїх власних. На вашому утриманні, можуть також вибрати для конвертації їх політики після їх залежного положення закінчується. Вони можуть отримати термін страхування життя в розмірі $ 25,000.00 або $ 50,000.00.

Довідкова термін страхування життя є прекрасним користь, як ви можете дати вашій родині додаткову вигоду в розмірі до $ 270,000.00.