Довгострокове страхування по догляду

Що таке довгострокове страхування по догляду?
Довгі страхування по догляду термін служить, щоб допомогти тим людям, які потребують додаткової турботи й уваги, оскільки вони старіють. Довгі страхування по догляду термін допомагає прийняти фінансовий тягар від членів сім’ї, так і для окремих потребують такої допомоги. Часто літні люди мають дуже мало отримує доходу, і “зайві” гроші. Тим не менш, вартість старіння саме по собі, здається, зростає. Ті, хто найменше може собі це дозволити, як очікується, платити величезні витрати на охорону здоров’я.

Ось чому довго страхування по догляду термін може бути корисно, і прийняти фінансовий тягар з плечей тих, хто не може дозволити собі високу вартість медичного обслуговування. Довгостроковий догляд страховий поліс можна придбати в будь-який час, хоча політика ідеально придбані до необхідності тривалого лікування виникає.

розплачується за довгий термін страхування по догляду
Довгостроковий догляд страхових внесків і тарифів, як правило, йдуть вгору в якості страхувальника віків. У деяких випадках, довго страхування по догляду термін не знадобиться взагалі. У тих випадках, коли тривале лікування необхідно, однак, довгострокового страхування може мати неоціненне значення.

Ціна на оплату довгострокового страхування набагато менше витрат на оплату довгострокового догляду. Охорона здоров’я в ці дні коштує дуже дорого. Довгострокового догляду, в ці дні, є астрономічною.

“Середній окремій кімнаті будинку престарілих в цьому році коштує більше $ 190 на добу. Тепер, щоб отримати 24-годинний догляд на дому коштує більше $ 400 на добу. Очікувана тривалість життя для жінок становить 80 років, п’ять більше, ніж чоловіків. Ви хочете залишитися у вашому будинку до тих пір, як ви можете. Ви хочете вибрати, де і як ви отримуєте довгостроковий догляд як ви стаєте старше. Близько шістдесяти відсотків у віці 65 років і старше необхідно тривале лікування. Третина тих, хто отримує довгострокового догляду сьогодні знаходяться під 65 ”
– Довгостроковий догляд веб-сайті, липень 2006

отримання довгострокового догляду страховий поліс
Багато страхових компаній пропонують довгострокову політику страхування. Це завжди гарна ідея, щоб ходити по магазинах навколо для кращих тарифах і покритті, коли справа доходить до покупки будь-якого типу страхового поліса, але особливо коли мова йде про медичне страхування.

Ставки за довгострокового страхування буде рости з плином часу, але в цілому це краще придбати довгостроковий догляд страховий поліс перед необхідність тривалого лікування виникає. Роби, як багато досліджень і отримати як багато цитат можливо при розгляді довгострокового догляду страховий поліс. Переконайтеся, що ви знаєте, що швидкість, з якою політика посилить і скільки довго страхування по догляду термін буде платити.

розуміння ваших довгостроковий догляд страховий поліс
У ці дні, прості страхові поліси настільки складні, що ви майже потрібен перекладач, щоб розшифрувати більш складною мовою. Це дуже важливо, що ви розумієте деталі вашої довгої політики догляду перспективі, в тому числі обмеження і франшиз, які застосовуються до цієї політики. Якщо вам потрібна допомога в розумінні політики, ви можете проконсультуватися з юристом. Чи не підписатися на політику, якщо ви розумієте кожну деталь, що довго політику догляду терміну страхування. Ви хочете, щоб всі деталі, перш ніж підписати.

як ви знаєте, довгострокового страхування є правильним для Вас?
Довгі страхування по догляду термін для тих, хто не має необмежений запас грошей, який не хоче себе чи свою сім’ю нести важкий фінансовий тягар, оскільки вони старіють. Довгострокове страхування по догляду служить, щоб захистити вас, як фінансово, так і здоров’я мудрим. Довгострокове страхування по догляду гарна ідея для тих, хто, чи вірять вони їм може знадобитися тривале лікування чи ні.