Довгострокове страхування по догляду – визначення того, скільки турботи вам потрібно

Істина це, звичайно, складно підрахувати, скільки і які турботи людина може знадобитися в майбутньому. Види послуг і допомоги по догляду, щоб змінюватися і дуже сильно залежить від однієї людини до іншої, беручи до уваги, що ці потреби можуть змінюватися з часом.

В даний час люди в довгострокові потреби у догляді, як правило, розвиваються поступово. Вони в основному прогресувати час від часу, який зазвичай спрямований головним чином на медичні вимоги людини. Є люди, які можуть вимагати допомоги по догляду протягом декількох днів, тижнів або місяців, але є й ті, які тягнуть за собою LTC послуги з догляду в тривалий період часу або на постійній основі. Насправді, більшу частину часу, особливо в гіршому випадку, інші, необхідні для переміщення піклуватися об’єктів, як будинки пристарілих для кращого контролю.

Старіння осіб, або з обмеженими можливостями і хронічними захворюваннями мають значно покращився і розширило можливості для довгострокового догляду зараз. Завдяки сучасним обладнанням для домашнього догляду і допомоги ресурсами, мало місце велика кількість послуг і більш доступною для мережі дорослий дитячий сад. З цим широка доступність допомога життя, більшість населення в США вільно користуватися більш безпечний престарілих вперед.

Тим не менш, є ще деякі люди, які залишаються дуже заклопотаність з приводу витрат і премій за кожним LTC політики. Оскільки різні довгі політики догляду термін пропонують різноманітні покриття, починаючи з політики дорослий дитячий сад, допомога житлових приміщень, послуги медичного закладу, а також засоби догляду, витрати за ці послуги, як правило, дуже висока швидкість. По суті, відбувається зменшення кількості людей, які здатні отримувати LTCi на себе.

Високі витрати на тривале лікування вже стало серйозною проблемою для майже всіх найбільш особливо для тих, хто заробляє тільки середня. Це розглядається як скрутне становище пенсіонерів і літніх людей повинні протистояти особливо коли приходить день, вони будуть потребувати допомоги охороні здоров’я один момент в їхньому житті. І, що найгірше, більшість з ключових переваг LTCi були запітнілі до мутнуватої подив і описи зробити предмет важче зрозуміти.

Добре, що існує кілька типів політик LTCi щоб вибрати з. Найвідоміші з них та відшкодування витрат, понесених політики. Але, майте на увазі, що витрати на ці залежать від їх покриття, а також – залежно від обраних параметрів. Таким чином, щоб успішно визначити, скільки і який тип догляду вам необхідно, життєво важливо, шукати, досліджувати і відкривати можливості та подальші альтернативи якомога більше.

Одним з важливих факторів, щоб прийняти до відома, немає політики, які пропонують повне покриття витрат. Таким чином, це буде більш корисно, якщо ви можете зробити один час навчання, які з цих різноманітних політики пропонують довгострокові допомоги по догляду найбільше. При розгляді LTC політики, визначити не тільки, скільки ви платите за премії, але і як довго ви платите за це.