Динаміка ринку і валютний курс

Ми продовжуємо наш щоденно дивитися на фактори, що впливають на валютах дозволяє деяке уявлення про ринок умов, що впливають на валютний курс. Грошових коштів і доходів часу для Великобританії пенсій та QROPS слід вважати максимальної пенсії, QROPS та інвестиційний дохід і переваги прийнято.
Інвестиційний волатильності ринку та обмін валют залишається проблемою. Речі як і раніше дуже нестабільною і ми знаходимося в унікальній глобального впливу на території. У зв’язку з прибутковістю інвестицій, обмін валюти продовжує турбувати багатьох експатів з пенсій Великобританії, QROPS і тепер QNUPS.

Середа побачив світ Novembers Банку Англії хвилин і, як передбачено політиків залишив ключову процентну ставку на історичному мінімумі в 0.5%, як широко визнається. Там не було також жодного здивування з приводу рішення залишити кількісного пом’якшення на £ 200 мільярдів. Сім членів Комітету з монетарної політики, включаючи Мервіна Кінга голосували за збереження процентних ставок і кількісного пом’якшення на тому ж рівні. Як звичайно Сентанс Андрія проголосував за підвищення процентної ставки на 25 базисних пунктів і підтримки кількісного пом’якшення на рівні 200 мільярдів. Адам Позен проголосував протилежному як Сентанс допомогою голосування, щоб підтримувати ставки на 0,5%-ної позначки, але хотів збільшення програми купівлі активів.

Крім того, випущений в 9.30 було безробіття у Великобританії, дані показали, що ті з робіт фактично впав в жовтні 3700 до 1,47 млн. чоловік. Скасувала 5300 зростання, який був записаний у вересні. Загальна картина залишається однією з відновлення робочих місць, що є набагато більш млявим, ніж після попереднього аналізу рецесій сказати.

Ці дві частини дані допомогли фунту піднятися на денному максимумі 1,5938 по відношенню до долара до відновлення до рівня близько 1,5920 протягом торговельної сесії в другій половині дня. Фунт був проданий у великій мірі в кінці торгової сесії вівторка тому ці дані було відмічено як довгоочікуване полегшення. Фунт також зробив успіхи в боротьбі Євро удару сесійного максимуму 1,1794 невдалої спроби прорватися 1,1800 рівні.

Ближче до вечора ми побачили випуск інфляції CPI за жовтень, які показали споживчі ціни зросли на на 0,2%, що виявилося нижче прогнозу 0,3%. Це зростання на 0,2% було придушене з підвищенням цін на бензин компенсовані або знижується витрати в інших частинах економіки.
В інших місцях євро залишається під тиском, оскільки проблеми боргу Ірландії продовжує чинити сильний вплив на єдину валюту. Євро, утримувані до семи тижневого мінімуму по відношенню до долара до прийняття відновлення пізніше в другій половині дня. Дублін ще не вирішив, чи слід приймати пакет рятувальних заходів від Європейського Союзу, але багато інвесторів сказали, що вони вважали, це був тільки питання часу, перш ніж вони піддалися тиску з боку інших членів зони євро.

Жерар Associates Ltd радить російські і людей, вважаючи, що проживають за кордоном на технічних і валютні опції для пенсій, QROPS, QNUPS та інвестиції в чіткій формі, що дозволить всім клієнтам зробити усвідомлений вибір. Наш сервіс включає пенсії, інвестиції, обмін валют та керівництво з оподаткування в кліматі, найпопулярніший “сонячним”. Це з ре гарантії та безпека Великобританії уповноважених і регулюється поради – необхідні інструменти для вашої безпеки.