Дешеві страхування життя є більш доступним

Вартість страхування життя впала більше тридцяти відсотків в останньому десятилітті. Причина в тому, що середня тривалість життя людей в усьому світі зросла, і страхові компанії не платять з політики настільки часто.

Це не просто думати, що ми всі помремо якось, десь, вниз по доріжці. Це тим більше важко думати про те, як важко було б на людей, яких ми любимо, ми повинні несподівано загинув передчасно один день. Тим не менше, близько третини всього дорослого населення не мають будь-якій формі страхування життя, щоб захистити свою сім’ю в разі своєї передчасної кончини. Навіть люди, які мають поліс страхування життя не відчуваю, як ніби у них достатньо.

Тим не менш, будь-який, хто шукає дешевий поліс страхування життя в даний час має можливість заощадити багато грошей на його або її політики. Завдяки більш низькі показники смертності і зростання конкуренції в галузі страхування життя, страхування життя провайдерів були тонко зниження високі ціни за свої поліси страхування життя в небачених раніше швидкістю. Для більшості людей у ​​віці від 30 до 39, щорічно премія так дешево, як £ 281 за £ 562000 варто охоплення протягом наступних двадцяти років. Навіть люди у віці від 40 і 59 досі низькою ціною політики, доступних для них, якщо вони залишаються в доброму здоров’ї.

Не очікуйте, страховим агентом, щоб зробити що-небудь з її звичайних способів говорити про більш низьких цін для нових клієнтів. Він також не буде робити будь-які зусилля, щоб нагадати клієнтам, які в даний час займають політики з його компанією, щоб перевірити час від часу для будь-якого додаткові знижки, які можуть з’явитися. Темпи продажів полісів страхування життя зросли тільки на 4,5% в останнє десятиліття. Таким чином, це не економічно для страхових агентів здійснювати дзвінки зі страхування життя.

Темпи дешеві поліси страхування життя падають у зв’язку з тим, що люди зараз живуть довше, і не відчувають необхідності платити високу ціну за захист від їх смерті. Менше десяти років тому, галузь страхування життя вирішили засновувати свою політику на премії таблиць смертності, які вказали не набагато більше, ніж той факт, що жінки живуть довше, ніж чоловіки, і некурящі, як правило, живуть довше, ніж люди, які курять.

Провайдери страхування життя тепер можна зробити більш точні оцінки ризику з новою переглянутою таблиці, які враховують все: від історії здоров’я вашої сім’ї, щоб рівень вашого холестерину. Андеррайтинг інструменти також використовуються, щоб провайдери страхування життя відповідають ризикам з цим краще. Інтернет також допомогло знизити високі ціни з десятками і десятками сайтів, які пропонують котирування в реальному часі, які знаходяться на відстані одного кліка.

Тридцять-річний чоловік, який придбав 30-річного £ 562000 поліса страхування життя десять років тому, ймовірно, приділяють пильну до £ 585 в рік за його премії. Та ж людина сьогодні, зараз сорок-річний можете придбати нову 20-му році життя страхового поліса протягом трохи менше £ 365 на рік.