Десять способів зробити ваше здоров’я дешевше застрахувати

Страхові тарифи зростають, як завжди. І для багатьох з нас настає момент, коли всі рятівні поради та пропозиції починають дуже важлива. Витративши більшу частину вашого сімейного бюджету на медичне страхування та отримання повідомлень від підвищення ставки страхових послуг з кожним роком не зовсім приємно, якщо не сказати більше. Так що якщо ви дійсно хочете, щоб скоротити ваші витрати на страхування, тут 10 практичних порад про те, як зробити це правильно.

– Підвищення франшизи є обов’язковим. Франшиза суму грошей, яку ви повинні заплатити за своїм розсудом до страхового покриття ногами дюйма Тобто, якщо у вас є $ 250 щорічно франшиза, всі послуги, які ви отримуєте, що нижче сума повинна бути виплачена з своєї кишені, і коли кількість перевищенні ваше покриття починає застосовуватися. Тим не менш, такий маленький франшиза буде коштувати вам тисячі доларів у вигляді премій. Підвищення вашої франшизи на більш високий рівень негайно знизити страхові внески. Тим не менш, не забудьте встановити франшизу в розмірі ваш бюджет може собі дозволити. Скажімо, якщо ви не можете витратити $ 3000 на медичні рахунки протягом року, встановіть менше франшизи.

– Маючи численні поліси окупляться. Досить багато розумних страхові агенти рекомендують своїм клієнтам купувати різні стратегії і комбінуючи їх, замість того щоб купувати один для всіх планів. Наприклад, поєднання основного плану в галузі охорони здоров’я в поєднанні з додатковими критичних захворювань або випадкових політики обійдеться вам дешевше, ніж якби Ви повинні були включити ці типи додаткового освітлення у свій план.

– Проаналізуйте свої доплати вигоди. Іноді кількість переваг доплати не просто стоїть додаткових 25% від страхової премії ви платите за них. Подивіться, як часто ви йдете до лікаря кожен рік, скільки грошей ви витрачаєте на кожне відвідування і налаштувати доплати і франшизи відповідно.

– Якщо у вас є помірні доходи вашої сім’ї ви можете подати заявку на програму державного страхування. Багато сімей зі скромними доходами мають індивідуальні плани для дорослих і чіпси страховку для своїх дітей, що дозволяє економити багато грошей на індивідуального медичного страхування.

– Подумайте про H.S.A (медичні ощадні рахунки). Ця форма медичного страхування став досить популярним останнім часом у зв’язку з його більш низькі страхові внески, налаштувати додаткові опції збереження і податкові пільги, що звичайні страхові плани просто не пропонують.

– Почати жити здоровим життям. Кинути палити і пити, не вживаю наркотики, почати заняття на регулярній основі – зробити все, щоб поліпшити свій стан здоров’я, і ​​ваші витрати на охорону здоров’я знизяться. І так буде страховий тариф, якщо ви робите все правильно.

– Підвищуйте вашу RX франшизи. Якщо щорічне підвищення франшизи щось, чого ви не хочете робити, ви можете просто збільшити ваше RX франшизи. З деякими планами ви будете тримати ваші франшизи низька, навіть при покупці дженериків.

– Виберіть план, який дозволяє піти у відставку деяких послуг. Наприклад, якщо ви чоловік або жінка похилого віку без дітей, ви, ймовірно, не потрібно ніяких вагітності та пологах або пологах охоплення, так навіщо платити за це? Виберіть план, який дозволяє опускати марно види медичних послуг вам не потрібно буде, і ви заощадите трохи грошей.

– У випадку, якщо ваша основна робота не пропонує групового медичного страхування, ви можете подати заявку на роботу з частковою зайнятістю, що робить. Не тільки ви отримаєте додатковий дохід, але і заощадити гроші з метою страхової групи.

– Магазин приблизно за кращі тарифи. Завжди навколо магазину перед покупкою плану, спробуйте отримати принаймні 3 цитати з різних провайдерів за ту ж суму покриття, і тільки після цього звертатися в той, який є найбільш конкурентоспроможною.