Десять способів зниження Каліфорнії премій страхування житла

Купівля будинку є захоплюючим пригодою, але купувати Каліфорнії Страхування житла іноді може бути непростим завданням. Домовласники мають певну кількість контролю, коли мова йде про скорочення їх страхові внески. Страховка домовласника значно збільшилася за ці роки, але є ряд факторів, які визначають ваші витрати на страхування.

Ось десять способів, які можуть вплинути на вартість страхування вашого домовласника в Каліфорнії:

1. Знижки. Ви можете мати право на знижку, якщо ви відповідаєте певним вимогам. Уважно прочитайте над політикою або попросіть вашого страхового агента. Деякі страхові компанії пропонують знижки, якщо ви старше 55 років або якщо ви взяли безпеки та заходи безпеки для захисту вашого будинку. Такі предмети, як пожежна сигналізація і вогнегасники або система охоронної сигналізації може знизити вартість вашої премії.
2. Поліпшити свій кредитний. Якщо у вас низький кредитний рейтинг, це вплине на ваше страхового тарифу. Вжити заходів, що забезпечують ваш рахунок, і ви побачите, зниження страхової премії.
3. Комбінат страхування. Якщо ви використовуєте той же будинку в Каліфорнії страхової компанії для вашого авто і страховка домовласника, то ви можете претендувати на знижку до 15%. Додавання додаткових членів сім’ї, щоб ваше авто політики можуть зменшити свої премії. Попросіть вашого агента уточнити це для вас.
4. Асоціація домовласників. Якщо ви живете в будинку, який є частиною асоціації, то ви можете претендувати на кредит. Страхові компанії, як правило відчувають будинку, які є частиною асоціації є більш низький ризик, так як це в інтересах всіх домовласників, щоб виглядати один одного.
5. Новий будинок. Якщо ви купуєте або будівництво нового будинку, ви можете претендувати на знижку, так як нових будинків є оновлений, більш ефективні електричні, системи опалення та охолодження. Якщо ви оновили ці системи в старому будинку, розкажіть своїм агентом. Ви все ще можете отримати знижку.
6. Збільшення вашої франшизи. Політики домовласника зазвичай несуть розмірі 500 євро. Якщо ви збільшите ваші франшизи до $ 1000 або більше, він може зменшити вашу ставку премії.
7. Від цієї звички. Номери для некурців побутової характерно менше платити за страхування свого домовласника, ніж для некурящих домашнього господарства. Там більше ризику для потенційного побутового пожежі. Знизити премію на ногами звичку і ви будете мати додаткові переваги здорового життя.
8. Споживча лояльність. Якщо ви були з вашою страховою компанією на деякий час, ви можете мати право на знижку в розмірі до 10%. Страхові компанії, як і більшість бізнес, раді, щоб тримати їх хороших клієнтів, і якщо ви звернетеся когось, вони можуть навіть дати вам додаткову знижку.
9. Зрозумійте свою політику. Якщо у вас був ваш страховий на деякий час, вам не знадобиться додаткового гонщика, що ви колись зробили. Якщо ви продали або віддали цінні ювелірні вироби та твори мистецтва, поновіть політики і скористатися зниженою ставкою.
10. Оновлення інформації. Повідомте вашого Каліфорнії Головна страхова компанія всі останні зміни, такі як одружуються, додавши, системи безпеки або якщо ви кинули курити. Оновленої і точної інформації може знизити вашу премію.