Десять пасток страхування життя

Перед тим, як придбати поліс страхування життя, бути в курсі цих потенційних прогалин в охопленні. З усвідомлення цих можливих лазівок, ви зможете вибрати свій поліс страхування життя з розумом.

1. зменшення охоплення.

Є політики, де номінальна вартість зменшується протягом терміну страхування життя. Це працює для деяких людей, але переконайтеся, що він працює для вас, перш ніж приймати його.

2. впевнені охоплення.

Поліс страхування життя має певні точки зору охоплення. Наприклад, бенефіціари тих, хто помирає своїми руками не може претендувати допомог у разі смерті. Читайте конкретних умов претензії вашого поліса страхування життя.

3. Недостатній охоплення по інвалідності.

Навіть якщо ваша політика дає і життя, і втрати працездатності, перевірити, скільки посібників з непрацездатності ви можете вимагати і за яких типів покриття інвалідності обставин може бути виконано.

4. Недостатнє номінальної вартості.

Ви повинні купити страховий поліс, який покриває потреб вашої родини, принаймні рік. Вона повинна бути ще більше, якщо ви думаєте, що ви будете мати багато боргів, які треба оплатити.

5. Немає Зняття варіант.

Деякі поліси страхування життя з компонентом вартість дозволяють зняти гроші після закінчення певного періоду часу. Однак деякі страхові поліси – особливо ті, з дуже низьким премія – не поверне ваші гроші. Всі ці роки платежі будуть втрачені.

6. залишкова вартість.

Якщо ви отримуєте поліс страхування життя, який має інвестиційну складову (Ваші платежі будуть використані для інвестицій у високоприбуткові рахунках і у відсотках від доходів будуть повернуті в вашу політику), погані інвестиційні рішення страхова компанія може залишити вас з збіднений політики та номінальної вартості.

7. Немає допомог у разі смерті.

Якщо ти помреш, і ваших підопічних почати процедури розгляду позовів, страхові компанії можуть як і раніше відмовляються платити їх, якщо ви опустили важливим (навіть тривіальна) частину інформації з форми додатка страхування. Вони можуть відмовитися від покриття на тій підставі, що ви не були до кінця чесним з компанією.

8. Неправильний бенефіціаром.

При подачі заяви на страхування життя, ви повинні назвати своє бенефіціаром. Переконайтеся, що ім’я одержувача може бути змінений на більш пізньому етапі в разі, якщо ви передумаєте або у випадку, якщо ваш одержувач вмирає, перш ніж робити.

9. З нагоди втрати годувальника або різкого знецінення протягом одного неоплачену частину премії.

Що станеться, якщо ви пропустите один виплата премії? Ви повинні переконатися, що ваш бенефіціарів не загубите допомог у разі смерті або, що ці переваги не будуть значно скорочені після одного пропустили виплати премії.

10. Не вистачає на пенсію.

Якщо ваші страхові агенти запевнити вас, що вся ваша або постійний поліс страхування життя є гарною інвестицією, вони, можливо, намагається ввести вас в оману. Типовий страхування життя охоплює вас в разі смерті. У той час як грошовий еквівалент вартості вашої політики, може бути скасовано в повному обсязі після погашення або перетвориться в ануїтет планом, це ще не робить поліс страхування життя хороший план виходу на пенсію. Ви отримаєте максимальну користь від нього після смерті, і ви могли б зробити краще, щоб отримати інший план – той, який має більш високу процентну ставку – ви вашого виходу на пенсію.