Десять золотих правил, щоб заощадити на автострахування

Автострахування є букет з різнокольорових обкладинках, як страхування відповідальності; страховку; комплексне страхування, медичне страхування, страхування незастрахованих автомобілістів; прокат відшкодування; буксирування і витрати на робочу силу охоплення; а також низькому охопленні.

Істотно і те, що захищатиме власника автомобіля від проблем варіюється від штату до штату. Бажано, щоб застрахуватися на трохи більше, ніж це абсолютно необхідно. Страхові внески можуть бути занадто високою, так, як інформоване споживач ви повинні зробити своє дослідження ретельно.

Золоті правила:

• Доступ до інформації для споживачів доступна на страхування державою веб-сайті відомства. Читати всі керівні принципи і визначити, що покриття потрібно вам. Обов’язково ознайомтеся з частотою дискретизації у списку. Це дослідження дасть вам чітке уявлення про те, що страхові внески, ймовірно, будуть.

• Попросіть, цитати з не менше трьох великих гравців у бізнесі страхування автомобілів. Такі компанії, як http://www.geico.com/ Geico; Amica http://www.amica.com/, Державна http://www.statefarm.com/ Farm і Allstate http://www.allstate.com /.

• З’ясуйте, що є найвищою франшизи припустимо і якщо ви можете собі це дозволити. Взагалі збільшення франшизи від 200 доларів США до 500 доларів США може зменшити премії, виплачувані на цілих 30%.

• оцінити вартість вашого автомобіля. Якщо це старе і коштує менше 2000 доларів США, то ви можете розглянути вибирають із зіткнення і всеосяжний охоплення для автомобіля. Премії, які виплачуються буде набагато вище, ніж те, що ви будете збирати. Запитайте страхові компанії для оцінки ринкової вартості автомобіля. Дізнайтеся вартість вашого автомобіля за допомогою http://www.kbb.com/ місці книги Kelley Blue.

• Використовуйте здоровий глузд при покупці автомобіля. Будьте впевнені, щоб вибрати той, який не вимагає більш високі страхові внески. Важливо не тільки розглянути можливість покупки витрат, але вартість страховки теж.

• З’ясуйте, якщо страхова компанія має схему, яка надає знижки на основі використання або нижньої пробіг. Деякі компанії пропонують знижки, якщо ви використовуєте громадський транспорт, щоб йти на роботу. Вони вимагають представити докази того, що ви робите.

• Переконайтеся, що ваш страховий кредитної історії, є точною. Багато страховиків використовувати кредитну історію в якості основи для розрахунку премій.

• вивчати закони держави, в якому ви живете. Дізнатися, чи є ні регулювати премій може бути зроблено, тому що ви, якщо автомобіль оснащений: шлюз гальм, подушки безпеки та інші функції безпеки. Дізнайтеся у компанії, а також вашого агента.

• Дізнатися, чи є членство в організації, як Американська автомобільна асоціація дає вам право на будь-які знижки. Запитайте про торгівлю, професійних асоціацій і корпоративних програм на користь. Деякі компанії пропонують: студентські знижки для студентів середній бал 3.0 та вище; пенсійні знижки; Знижки за Програмою Лояльності і багато іншого.

• Не забудьте запитати страховика, якщо у них є схеми, щоб гарантувати, кобила ніж один автомобіль під груповий схемою. Такі схеми називають багатострокові знижки є величезний парасолька варіантів, страхування житла, функції забезпечення безпеки, безаварійного водіння, водій старше 50 років, протиугінних пристроїв фіксованого, і так далі.

Для довідкових см.:

• Insure.com на http://info.insure.com/auto/autosave.html є корисна інформація, політику конфіденційності на місці, оновлюється щодня, містить посилання на більш ніж 200 компаній, які продають різні види страхування, безкоштовної лінії, і можливість купити страховку онлайн.

• незалежні страхові агенти і брокери Америки на http://www.iiaa.org/na/default?ContentPreference=NA&ActiveTab=NA&ActiveState=0 є одним з найбільших об’єднань незалежних страхових агентів і брокерів. На думку експертів купівлю Автострахування від агентів ви можете отримати гарну угоду, як це вирізає посередників.

• InsWeb http://www.insweb.com/ на сайт, присвячений зниженню витрат на страхування. Пропонує конкурентоспроможні цитати з великих гравців на ринку, як Хартфорд, GMAC, AIG, мандрівників, Amica, і Liberty Mutual.

Запам’ятати страхових премій вище для автомобілів високої продуктивності. Премії залежить від того, як високі витрати на ремонт, доступність частин, і те, що шанси на викрадення автомобіля є. Купити автомобіль, який не вимагає більш високі страхові внески та досліджувати ринок для кращих пропозицій.