Державне медичне страхування в Америці, частина 2

Так чому б нам не мати національного медичного страхування в Америці

Політична воля НЕ набрала обертів з цього питання у зв’язку з пропагандою AMA, який продовжує ставити під сумнів у суспільній свідомості щодо успіху такого плану. Перше побоювання зазвичай пропонуються в тому, що наша країна не може дозволити собі заплатити за комплексний догляд для всіх.

Будь-який інший промислово розвиненої країни забезпечує комплексний догляд для всіх на набагато більш низькою ціною, ніж наші системи, яка залишає дуже багато людей. Інші країни витрачають 6-10 відсотків свого валового внутрішнього продукту, або ВВП, тоді як ми, найбагатшою країною на Землі, витрачають 14% нашого ВВП.

Наша країна вже має достатньо коштів, виділених на охорону здоров’я, щоб забезпечити високу якість медичної допомоги для всіх. Дослідження, проведені Бюджетне управління Конгресу, Управління загальної бухгалтерської звітності, Група Левіна та Бостонського університету Школи громадської охорони здоров’я показали, що при система єдиного платника, всебічна допомога може бути надана для всіх, не витрачаючи більше коштів, ніж в даний час проводиться.

Там було значне поширення інформації про затримки в отриманні виборні послуги, які характерні і для інших країн, особливо Великобританії і Канади. У 6% і 9% від їх ВВП, відповідно, вони витрачають набагато менше, ніж ми, як нація.

Мало того, що у нас є більш ніж достатньо коштів, ми також нація, яка сумно відома нашим надлишкових потужностей охорони здоров’я. Типовими з них ексцесів є той факт, що є більш МРТ сканери в Orange County, CA, ніж у всій Канаді.

З нашим щедрим фінансуванням і величезний потенціал нашої системи охорони здоров’я, надання медичної допомоги, затримки не буде значним стримуючим фактором у США

“Американці не хочуть державна медицина”, фраза, яка часто використовується жваво звільнити єдиної концепції платника. Державна медицина представляє собою систему, в якій державі належить пральні і постачальників медичної допомоги, є державними службовцями.

На відміну від них, система єдиного платника використовує існуючі приватного і державного сектора системи надання медичної допомоги, збереження приватної власності та зайнятості. Унікальною особливістю системи єдиного платника у тому, що всі ризики охорони здоров’я поміщаються в універсальну басейну ризику, що охоплює всіх. Басейну фінансується на справедливій і рівній основі, так що кожен платить свою частку у вигляді податків, на відміну від наших поточних порочна система, в якій деякі платять занадто багато, а інші не платять свою частку. Кошти виділяються через публічно вводили програму в результаті оптимального використання наших доларів охорони здоров’я.

Система єдиного платника не має більше спільного з соціалістичною медицини, ніж наша нинішня програма Medicare.

Багато хто стверджує, що урядовій бюрократії дуже марнотратним у порівнянні з ефективністю приватного ринку. На арені охорони здоров’я, це не було правдою. Наші програми Medicare, державному управлінні програмою, працює на адміністративні витрати менш ніж на 2%. Керованих посередників догляду споживають від 9 до 30% від долара охорони здоров’я.

Це відмінність пов’язана з великими корпоративними адміністрацій, витрати, пов’язані з конкуренцією між компаніями та маркетингові витрати, які були б неіснуючим в суспільному програмі. Система єдиного платника має в якості своєї місії оптимізації ресурсів для поліпшення якості медичної допомоги. Кошти не були витрачені даремно на корпоративних адміністративних надмірностей.

Іншим аргументом є те, що система єдиного платника, будучи універсальними, знизило б рівень обслуговування до рівня посередності для всіх, запобігання багатих здійснювати її / його варіант, щоб отримати високий рівень обслуговування.

Тим не менш, наша нинішня система характеризується існує дві альтернативи: або без страхування з важкими порушеннями доступу до навіть посередній рівень медичної допомоги, або бути застрахованим керованої медичної допомоги промисловості, яка зводиться на те, що доступно, поки посередності не стала стандартом лікування . Тільки відносно багатих є доступ до безлімітного допомоги.

Щедрою рівня коштів, які ми вже присвячені охороні здоров’я, додавши до цього більш ефективного управління з винятковою місії оптимального догляду за пацієнтами значно вище посередності, що у нас тепер є, закладає основу для універсальної системи охорони здоров’я в Америці.

Система єдиного платника не виключає багатих від сплати, що не входять в систему, для Penthouse Suite в лікарні, або на косметичну операцію або за будь-які інші послуги, які не повинні бути частиною фінансованої державою програми.

Інші, ніж гарантія того, що кожен буде мати покриття для здоров’я, є навіть більше добре, що система єдиного платника принесе нашому народові: Створення профілактичних та охороні здоров’я доступні кожному б підвищити рівень здоров’я цієї країни. Зниження інфекційної захворюваності та зниження високих витрат необроблених хронічних захворювань допомагає нам.

Здорові люди, наприклад, роблять для здорової робочої сили з менш втрати робочого часу, більш високу продуктивність і більш позитивний здорове довкілля.

Соціалізм є лайливим словом в цій країні. Універсальний охорони здоров’я для всіх пов’язували з соціалізмом, і багато пропаганди було повідомлено в пресі, правим крилом політичної, медичної групи, такі як AMA або кого-небудь ще, хто має порядку денного тримати 1500 плюс компанії, медичне страхування процвітає ринку з прибутком, що, безсумнівно, допоможе платити за своїх повісток дня.

Але якщо американці знали правду, і буде вимикати свої телевізори і використати цей час, замість того, щоб змінити цю країну, використовуючи силу низовий політики, щоб зробити платником єдиного універсальна система реальністю для всіх, то ми б, нарешті, краще здоров’я системи охорони здоров’я в світі. Партія зелених в цій країні в якості однієї зі своїх місій, щоб принести універсальної системи охорони здоров’я для всіх американців.

Будь-яка група з пристрастю, щоб змінити світ, одне питання за один раз, з люблячим наміром, може це зробити.