Державне медичне страхування в Америці, частина 1

Президент Клінтон не зробила і тепер президент Буш не розглядатиме реформу охорони здоров’я таким чином, що навіть злегка відхиляється від ОПЗ і Managed Care Industries, які дали великі суми грошей, щоб обидві кампанії, щоб тримати їх тихо. Таким чином, ці особливі інтереси підтримки статус-кво з метою отримання прибутку медичного страхування корпорацій, які взяли на себе система охорони здоров’я в Америці.

Кожен день, приблизно 100 тисяч людей втрачають медичного страхування в Сполучених Штатах. За сорок чотири мільйони американців не мають медичної страховки. Люди, які мають ОПЗ як їх єдиний вибір страхових регулярно стикаються з відторгненням оплати при серйозні проблеми зі здоров’ям виникають. Лікарів, що працюють на ОПЗ у прийнятті рішень про здоров’я людини без покладання рук на хворого. Вони не досліджують, слухати чи у вас є контакт з пацієнтом, про якого життя і смерть рішення приймаються щодо свого здоров’я.

Це порушення прав людини в громадянському суспільстві, як наше, або будь-якого іншого суспільства, якщо на те пішло.

Є більше 1500 страхових компаній в Америці з різними правилами, які послуги буде чи не буде фінансуватися. Наш об’єкт найняла двох осіб для роботи тільки з медичним страхуванням питання, які виникають щодня. Вони часто мають розчарування і здивування погляд в їхні очі, як вони беруть на себе, щоб знайти рішення проблеми, а потім, щоб зв’язатися з безликою бюрократичної особи про те, коштує послуга буде оплачена.

Медичні працівники також повинні взяти час, щоб поговорити з цими людьми, щоб переконати їх платити за пропоновані послуги. Листи повинні бути написані, щоб переконати ОПЗ / Managed Care чиновникам ще раз поглянути на те, що повинно бути зроблено для пацієнтів, для забезпечення високої якості медичної допомоги.

Працівники охорони здоров’я прийняла неприйнятним і, здається, не знаю, як з трясовини.

Я колись допомогли залучити $ 3,000.00 для семирічного пацієнта, який був в автомобільній аварії, і постраждали більше низькою пошкодженням спинного мозку. Він паралізований від пояса і нижче. Пропонована мета для складальника коштів було купити спеціально обладнаний фургон. Так як ці фургони коштувати від $ 15-30,000.00 доларів, сім’я купила комп’ютер, а, хлопчик поступив в дослідженні пропонуються в Інтернеті по лікарні Шрайнер у Філадельфії для пацієнтів з травмами хребта.

У зборі коштів вечерю, я сидів з бабусею пацієнта. Вона сказала мені, що вона хотіла грошей, щоб бути поміщені в трастовий фонд, щоб заплатити за катетером дитини харчування, підгузників і медицини, що керована компанія догляд страхування не буде платити за.

“Почекай,” сказав я. “Ви хочете сказати, що ви платите за всі матеріали, зі своєї кишені без страхового відшкодування?”

“Так”, сказала вона.

Після повернення в офіс на наступному тижні, одна з жінок, чия робота полягає у вирішенні питань страхування, вирішити дилему і поставок тепер заплатили. Мати дитини була квитанції і ОПЗ відшкодовані її з моменту аварії.

Я дивувався, чому страхова компанія автоматично не платити за ці послуги? Якби я не допоміг етапі складні захід по збору коштів і обідав з бабусею хлопчика, це одкровення, можливо, не спливли. Універсальний Платник єдиного плану охорони здоров’я зробить можливим для всіх людей, щоб отримати необхідні їм послуги і звільнити лікарів і медсестер, щоб дати за тим, щоб люди заслуговують, а також виконувати всі причини лікарі та медсестри вступили своєї професії з самого початку : бути корисним, допомагати іншим людям і принести зцілення хворих та їх сімей.

Лікарі для національної програми здоров’я в Америці розробили наступний план виконання. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, доступ www.pnhp.org.

Державне медичне страхування в разі їх реалізації дозволять звести до мінімуму будь-які порушення існуючої системи охорони здоров’я, тому що здоров’я механізмів надання медичної допомоги буде залишатися на місці, поки тільки механізм фінансування змінилася. Платник єдиного національного медичного страхування дозволить вирішити практично всі основні проблеми, що стоять перед здоров’я американської системи охорони здоров’я, на сьогоднішній день.

Одномісний страхування Платник визначається як єдиний фонд уряду кожної держави, яка платить лікарень, лікарів та інших медичних працівників, таким чином, замінивши поточний мульти-платника приватних страхових компаній та інших планах.

Було б забезпечити покриття для сорок чотири мільйони людей, які не мають страховки.

Це дозволить усунути загрозу фінансовій і порушення доступу до медичної допомоги для десятків мільйонів людей, які не мають покриття і не можуть дозволити собі витрати за свій рахунок через недоліки в їх плани страхування.

Вона повернеться до пацієнта вільного вибору постачальника медичних послуг і лікарні, не вибір, що тільки обмежувальні планів в галузі охорони здоров’я дозволить.

То це зменшить Компанії адміністративної тяганини і витрат на утримання програми здоров’я.

Було б видалити з рівняння медико-санітарної допомоги посередника-керованого медичного забезпечення галузі, що порушив традиційні відносин лікаря і пацієнта, в той час відволікаючи обурливо суми пацієнта доларів допомоги своїм власним скарбницю.

Він буде контролювати охорону здоров’я інфляції шляхом конструктивних механізмів стримування витрат, які покращують розподіл наших ресурсів охорони здоров’я, замість контролю витрат шляхом безособового етикою бізнесу, що позбавляє пацієнтів обережністю з тим, щоб збільшити прибуток для привілейованих few.Single платника Універсальний охорони здоров’я б забезпечити доступ до високоякісної медичної допомоги для всіх за доступними цінами. Це буде корисно і для окремого бізнесу, а також уряду.

Так чому ж у нас немає національного єдиного плану платника?