Демократи будуть намагатися обійти примирення з реформи охорони здоров’я

Втрати їх докази пірата більшості, серйозно обмежує варіанти для демократів передати реформу охорони здоров’я. Деякі законодавці-демократи вважають, що Палата представників просто прийняти законопроект Сенату в його нинішньому вигляді. Тим не менш, ліберали і помірні в будинку, так плачуть фол за таку можливість. Інші лідери рекомендували, щоб всеосяжний законопроект повністю відмовитися, на користь масштабних тому підході, включаючи найменш спірним регулювання медичних страхових компаній, але після первісного угоди, президент Обама, здається, відступати від цієї стратегії.

Демократична партія має один вихід, який не зажадає від абсолютної більшості в сенаті. Якщо Конгрес вирішує рухатися вперед з законопроектом в рамках процесу примирення бюджету, вони будуть потрібні тільки 51 голосів, щоб прийняти закон. Таким чином, штат Массачусетс сенатор-республіканець обраний Скотт Браун буде нефакторних, і не буде незалежного Джо Ліберман. Навіть якщо кілька консервативним “Blue Dog” дефект демократів, віце-президент Джо Байден зможе кинути вирішального голосу у разі потреби. Він міг розраховувати на підтримку однієї з головних внутрішніх адміністрації пріоритетів.

Як працює узгодження бюджету? Це, пов’язані з бюджетом процедура, яка дозволяє простою більшістю сенаторів, щоб уникнути обструкції на певні види законодавства, а потім змінити законопроект вже пройшов. Тільки державних витрат і податкових питань можна обійти меншини пірата з 51, на відміну від 60, голосів. Мета примирення є запобігання Конгресом глухий кут, яка перешкоджатиме національному уряду від функціонування, проте його використання обмежене. Інші камені спотикання, в тому числі медичне страхування мандатів і обмеження на фінансування платника податків субсидій для індивідуального медичного страхування з охоплення викидня, не можуть бути вирішені за допомогою цього методу.

Такий маневр міг заспокоїти заклопотаність будинок демократів, які можуть бути з підозрою, що туманні обіцянки майбутніх поправок, які можуть не виправдалися, бо одне, конгрес не буде мати багато апетит для повернення до цього питання найближчим часом. Хоча спікер Пелосі попередила, що у неї немає голосів для проходження поточного законопроект, прийнятий Сенатом, узгодження бюджету можна було б врахувати елементи неприйнятною для дому, а саме – нижня фінансування для окремих медичного страхування субсидій та податків на дорогі «Кадилак “планів медичного страхування.

Звичайно, цей маршрут не позбавлений політичних ризиків. Місяці переговорів і торгу між конгресмени, в той час як загальні і прийнятим у Капітолійському пагорбі, частково відповідальні за національну реформу охорони здоров’я залишаючи неприємний присмак у роті у американської громадськості. Використання щодо таємних законодавчої процедури прийняти законопроект не заперечити, що негативне сприйняття в їх умах. Крім того, прийняття законопроекту через примирення зробить демократи здаються ще більш відірваними від народу. Зокрема, вони, здається, не звертаючи уваги на побажання виборців штату Массачусетс. Тобто нелегкому становищі для демократів домагатися переобрання в кінці цього року.