ДТП призводить до позов про відшкодування шкоди

Людина зробила apersonal претензії травми після того, як збила машина, коли він переходив дорогу. Інцидент стався, коли позивач йшов по широкій головній дорозі серед білого дня. Там не було ніяких пропускних пунктів поблизу, але позивачу потрібно перетнути дорогу, щоб відвідати магазин.

Був невеликий вигин в дорозі, але позивач був гарний вигляд на нього і побачивши, що там не було ніякого руху по обидві сторони вважали, що це було безпечно, щоб перебратися на іншу сторону. Він попрямував до центру дороги, коли почув позаду себе машину з двигуном оборотів шумно.

Автомобіль прийшов навколо невеликий вигин на швидкій швидкості, яка змусила водія майже на протилежний бік дороги. Водій був металися прямо до позивача. При цьому автомобіль вдарив пішохода, який був кинутий на капот, перш ніж впасти на землю.

Міліцію і швидку службу були покликані, щоб бути присутнім на позивача, який отримав серйозні травми, включаючи перелом ноги і удар по голові, а також порізи і синці. Поліція допитала водія автомобіля і свідки, які бачили інциденту. Крім того, він витримав невелику травму голови і загальне порізи і синці. Він був доставлений в місцеву лікарню і залишився стаціонарне протягом двох днів.

Здійснення виклику

По звільненні він дізнався від поліції, що водій, ймовірно, не підлягає кримінальному переслідуванню, тому що була відсутність підтверджуючих доказів свідка. Вони не стали коментувати, хто вони відчували, був винен.

Позивач вирішив навести довідки про можливість вимагати компенсації, і він говорив з травмою адвоката, який займався претензії. Протягом двох тижнів у першій лінії були розіслані листи з відповідальним водієм сказавши йому ми мали намір вимагати.

Було відзначено, що позивач повинен прийняти одну третину недбалості, тому що він перетнув прямо перед зустрічним рухом. Свідчення свідків свідчать про зворотне і поки немає достатніх доказів, щоб засудити водія в кримінальному суді – було більш ніж достатньо, щоб припустити громадянського недбалості. Після короткого аргумент страховиків погодився виплатити позов у ​​повному обсязі.

Якнайшвидшого одужання

У центрі уваги потім переключився на не виграти претензії не приймаються плати та медичний прогрес позивача. Перелом зажили добре без фізіотерапії і він повертався до повної придатності. Після 7 місяців позивач прогресує настільки добре, що ми домовилися, щоб його обстежив лікар-ортопед – лікар доповів обидва адвоката і страховиками на умовах позивача та його ймовірного періоду відновлення. Вартість цього докази були виплачені в повному обсязі страховиками.

Лікар погодився, що відновлення позивача був добре на курсі і що після 18 місяців він не повинен мати будь-яких негативних ефектів або залишкової слабкості. Його претензії за біль і страждання був узгоджений на 5000 фунтів стерлінгів, які включали незначні психологічні елементи і пошкодження м’яких тканин. Він також отримав 2500 фунтів втрати заробітку разом з 500 £ за різні предмети, такі як догляд і послуг, необхідних після звільнення з лікарні.