ДТП претензії до незастрахованих водіїв оплачувані Бюро страховиків транспортних засобів

Бюро страховиків транспортних засобів («MIB») був створений в 1946 році як організація, щоб мати справу з ДТП компенсацію претензій невинних жертв, які постраждали травми або пошкодження їхнього майна у зв’язку з недбалим або незастрахованих нетрассіруемом водія.

Кожен андеррайтингу страхової компанії обов’язкового ДТП претензій автострахування зобов’язаний бути членом MIB і внести вклад в його фінансування. Один з кожних 20 водіїв не застрахований!

MIB повинні виплатити компенсацію, де недбалість водія визнані відповідальними за тілесні пошкодження або пошкодження майна в результаті дорожньо-транспортної пригоди. MIB стоїть на місці страховиків винного і досліджує питання відповідальності та оцінку таким же чином, як і в будь-який інший претензії аварії компенсацію дорозі.

Правила MIB і терміни повинні строго дотримуватися, в іншому випадку претензії ДТП може просто загинути на формальності. Тому більшість людей воліють доручити досвідчені адвокати стверджують, що виробляють свої ДТП претензії.

Де винний відомий, але не застрахований, MIB буде сплатити судові витрати, а також компенсацію ДТП в успішній претензії. Таким чином, ці вимоги можуть бути оброблені на адвокатів “не виграти не плата” основі претензій. Конкретні питання, мати на увазі, включають в себе: –

– Зазвичай претензії повинні бути зроблені протягом 3 років після події;

– £ 300 надлишкових відноситься до будь-якої претензії за шкоду майну, і які відраховуються з загальної суми позову;

– Якщо у вас є каско двигун ви не можете претендувати на пошкодження автомобіля і замість цього повинні підтримувати зв’язок з вашими власними страховиками.

Якщо винна сторона не відомо (наприклад, в вдарити і втекти) претензії ще може бути зроблено, але цей процес набагато більш жорсткими. Зокрема, MIB будуть платити тільки дуже обмежене судові витрати, і тому не завжди можливо для адвоката працювати на “не виграти не плата” стверджує основі. Однак, якщо травма важка це все ж краще звернутися до адвоката для забезпечення належного рівня дорожньої аварії компенсації досягається. Конкретні питання для розгляду в цих пригод включають: –

– Справа як правило, повинні бути доведені до відома поліції протягом 14 днів після події;

– Позов про компенсацію дорозі аварії як правило, повинні бути зроблені протягом 3 років аварії, але якщо позов за збиток майну тільки на цей період знижується до 9 місяців;

– £ 300 надлишкових відноситься до будь-якої претензії за шкоду майну, і якщо у вас є каско двигун ви не можете претендувати на будь-які пошкодження вашого автомобіля;

– Якщо транспортний засіб, що причиною аварії не можуть бути визначені ніякі претензії в пошкоджене майно може бути зроблено, але позов про особисту компенсації травми може бути продовжена.

Тому, якщо у вас є підстави подати позов ДТП, але не переслідував питання, тому що винна сторона або незастрахованих або невідомі, ви можете все ще є можливість вимагати компенсації ДТП.