ДТП – претензій третіх осіб та міфи про регулятори

У будь-який час ви берете участь в автомобільній аварії, і це була не ваша вина, ви потенційно мати претензій третіх сторін. Якщо з вини сторін має страхування відповідальності, то, коли ви подаєте позов зі своєю страховою компанією у вас є претензій третіх сторін. Я прочитав досить багато статей, які дають багато інформації про погані регуляторів. Річ, яку я помітив в цих статтях є те, що ніхто з них не були написані страхової регулятор! Я готовий закластися, що, якщо ви не були страхової регулятор, то ви вірите страхових регуляторів майже так само погано, як використовувати продавці автомобілів чи адвокатів, хе-хе. Це загальний вигляд. Я не можу говорити за кожним страховим випадкам офіс там, але я можу сказати, що я працював протягом 5 різних нестандартних компаній, як регулятор, і я працював за контрактом для багатьох стандартних компаній в якості відшкодування фахівця з фірми .

Я ніколи не був проінструктований заперечувати будь-яку обгрунтовану претензію, і мені не було порадили “низького м’яча” претендентів. Це може статися в деяких компаніях, але це, безумовно, не норма. Страхування регулятори (якщо вони дбають про свої ліцензії), як правило, дуже сильно постаратися, щоб досить врегулювання претензій. Я скажу, що я, безумовно, розглядається деякими компаніями, які мають деякі «сумнівні» практики. Я не буду називати імен, але деякі з цих компаній просто намагаються скоротити витрати, наймаючи недосвідчених регулятори і дати їм “правила-книги”. Це недосвідченість регулятора в інтерпретації «правила», який викликає більшість питань. Один з поширених неписане правило в цих компаніях “заперечують претензії з суперечливими заявами». Регулятор, який не розуміє, коли вони можуть і коли вони не можуть відмовляти у позові робить його дуже засмучує, що заявник може успішно домовитися про справедливий врегулюванні. На мій погляд, налагодження займає надто багато здорового глузду, але тест, щоб отримати ліцензію (принаймні в Техасі) не дійсно випробування для здорового глузду. Регулятор може знати всі правила і при цьому бути дійсно паскудної регулятора. Повірте мені, я мав справу з деякими регуляторами, які дають жахливе ім’я до професії. Я не намагаюся захищати ці регулятори. Я чув розмови між регуляторами і недосвідчених позивачів, і це жахливо. Я підслухала регулятори просто впевнено дезінформувати заявників про їхні права, чи впевнено будувати свої покриття або зобов’язання рішення про дезінформацію, або просто бідних розслідування. Просто розумію, що це не норма.

Так з цим від моїх грудей, дозвольте мені сказати вам, що практика підпадає під цю категорію, що не мають “здорового глузду” Настроювач і це (на мій погляд) неетично і недоречно. Основний сценарій, який викликає заявника для “різьба”, коли пошкодження не дуже серйозні. Наприклад, припустимо, що ви були задні складу, але так як ви хороша людина, ви не стверджуємо, будь-яка травма, навіть якщо буде хворіти протягом деякого часу і, можливо, якась частина терапії рахунку. Тепер давайте припустимо, що також охоплення був прийнятий. Тепер, оскільки ви такий хороший чоловік, ви не зателефонуйте в поліцію, так що немає ніякої поліцію. Тепер справа за іншу людину (скажімо, вони неліцензійні 15-річна дитина), визнати, що аварія була їх помилка, або в якості альтернативи, це до страхової регулятор, щоб зробити особистий вибір (на основі здорового глузду) з чиєї вини аварія була.

Здається простим, чи не так? Ви були задні складу, у вас є пошкодження в задній частині автомобіля, і інша людина має пошкодження в передній частині своєї машини. Повинно бути ясно, чи не так? Ну, давайте додамо загальний поворот, який я бачив, весь час. Малюк лежить.

Насамперед, він / вона не повинна була бути за кермом транспортного засобу. Далі, у них було кілька друзів з ними (ось чому вони заднім складу вас, вони були відвернені), і вони не повинні були висіти з друзями по школі вночі. Таким чином, замість того, щоб просто говорити правду і кажуть, що вони заднім складу ви вони намагаються уникнути подальших “неприємності” вдома, і вони брешуть і говорять, що ви витягли на перехрестя трохи і потім зберігатися в них. Принаймні, аварія була не їхня вина (я чув це раніше, насправді). Коли регулятор називає вас і говорить вам це, ви не можете в це повірити! Так що тепер це до регулятора або вважають, що дитина, або ви вважаєте, ви і платите тільки за свої збитки. Що ви думаєте, що станеться? Я скажу вам. Якщо регулятор недосвідчений і має керівник або менеджер, що це аморально, вони будуть заперечувати ваша вимога, засноване на суперечливі заяви. Це цілком припустимо заперечення того, що вони можуть зійти з рук. Вони можуть грати Тупий і спробувати діяти, як вони дійсно не можу сказати, хто винен. Це справедливо тому, що немає ніяких доказів на підтримку будь-якій стороні історії. Це слово проти слова. Вони будуть заперечувати претензії кажуть, що вони не можуть визначити відповідальність.

Тепер, звичайно, якщо ви подали позов, вони платитимуть претензії, тому що, я маю на увазі, давай, що присяжні повірять 15-річний, який говорить, що вони були загнаними на перехресті особливо, якщо у них було три інших 15-річних в автомобіль з ними? Проблема в тому, що ваші збитки всього $ 1200,00, і це буде коштувати вам подати позов. Так що ви можете зробити? Якщо ви дійсно гострий, ви могли б використовувати суду дрібних тяжб, щоб змусити цього питання, але навіть правила для дрібних претензій може бути складним, так що більшість людей в кінцевому підсумку просто розсердитися і погано вислів страхової компанії (це справедливо на мій погляд) .

Страхова компанія розраховує на цей тип питання. Вони грають гра чисел. Багато компаній (навіть великих) прийняти такий підхід. У них є недосвідчені регулятори, які не думають про себе, і просто запитати менеджера, що робити. Як тільки вони були сказані обробляти його таким чином один раз, вони просто думають, що те, як він працює. Ніхто ніколи не здається, щоб зрозуміти це, поки вони не були в бізнесі в той час. Я маю на увазі, що менеджер не збирається пояснити, як я тільки не робив, то буде просто сказати: “Ну, заперечувати претензії, ви не можете сказати, з чиєї вини це було!”. Регулятор не може помилитися. Менеджер знає, що вони будуть платити, якщо позов подано, але те, що менеджер знає, що більшість людей відмовиться від боротьби, а не тому, що вони не знають, як і претензії не варто достатньо для адвоката, щоб взятися за цю справу. Страхова компанія перемагає! Вони можуть заперечувати ці види вимог, тому що вони недосвідчені, щоб перешкодити регулятори від здорового глузду і вони не будуть приймати такі рішення називають платити претензії.

Ось холодних факт: Якщо ви не боріться, ви отримаєте в своїх інтересах. Ви можете уникнути подібних проблем, якщо ви знаєте, що докази, щоб на місце події, але скільки з нас претензії фахівців і думаєте, що отримати письмову заяву від дитини на місці події? Ви в якості позивача повинні навчитися боротися за себе, коли позов малому (скажімо по $ 7500,00). Я кажу вам, я ніколи не зробив це, щоб люди, коли я був розгляду претензій. Я використав мою голову, і я заплатив заяву, тому здоровий глузд підказував мені аварії сталося з вини 15-річного. Я завжди думав, для себе. Історія хтось у когось підтримку на перехресті не витримують критики для мене, якщо немає деякі дійсно хороші докази або свідків, які можуть підтвердити цю історію. Якщо ви знайшли себе в цій ситуації, у вас є вибір. Ви можете або погодитися з запереченням, або ви можете боротися, поки ви не посиніння за праве діло! Якби більше людей використовувало суд дрібних тяжб системи, деякі з цих “сумнівних” практика буде менш вигідним, і ми всі бачимо, трохи більш високу якість регулятора на лінії фронту, щоб ті рішення дзвінки можуть бути зроблені з деяким здоровим глуздом. Це залежить тільки від регулятора вирішити, якщо ви серйозно ставитеся пред’являти позов чи ні, і якщо вони не вірять, у вас є все необхідне, щоб отримати свої гроші, то ви отримаєте відмову. Період.

Мій особистий мобільний телефон та електронну пошту, перераховані на мій сайт, і я особисто відповісти на мій телефон, щоб задати будь-які питання чи проблеми. Я працюю на “маленької людини”, будь то малий бізнес або приватна особа. Якщо ви думаєте, чесність і порядність є справою минулого, досліджуйте мене. Я дійсно кінь іншого кольору, так що відвідайте мій сайт і зателефонуйте мені або напишіть мені. Я сподіваюся, ви будете здивовані, коли я особисто відповідати на телефонні дзвінки. Я засновник і генеральний директор дрібницях, LLC, і у мене є сили, щоб зігнути мої власні правила і ціни на благо справедливості. Просять ваша справа!

Джастін дрібне / ліцензовані всі лінії регулятора і регулятора суспільних