Гімн Blue Cross Blue Shield проти – конкурентний аналіз

Гімн Blue Cross

Гімн Blue Cross є компанія охорону здоров’я людям Каліфорнії довірився протягом кількох десятиліть для захисту свого здоров’я за доступними цінами. Справді, Гімн Blue Cross охоплює 8300000 каліфорнійців – більше, ніж будь-який інший носій в державі – і сьогодні стало ім’ям прозивним в Каліфорнії.

Гімн Blue Cross це динамічно розвивається компанія постійно прагне до створення інноваційних рішень медичного страхування, які є доступними, а також доступним для всіх каліфорнійців. Гімн Blue Cross надає клієнтам безліч вибору і гнучкість у задоволенні їх індивідуальних потреб охорони здоров’я.

Унікальні пропозиції доступні в особистості, малих і великих груп, старших та аналогічні сегменти, і вони включають в себе повний спектр інтегрованих медичних та спеціальні продукти, такі як стоматологічні, бачення, життя і втрати працездатності.

Слід зазначити, що Гімн Blue Cross отримав безліч зізнань вони можуть пишатися. Гімн Blue Cross HMO / POS заробив Відмінно акредитацію від Національного комітету із забезпечення якості (NCQA). Гімн Blue Cross РРО є першим і залишається єдиним РРО в Каліфорнії, щоб запрацювали повну акредитацію від NCQA5.

Два роки тому, вони почали Zagat Огляд онлайн-інструмент, який дозволить споживачам поділитися своїм досвідом медичного один з одним. Обстеження та результати будуть доступні безкоштовно для членів через веб-сайт свого здоров’я плану.

Вони виходять за рамки покриття потреби в медичній допомозі і приймати надзвичайні болю, щоб навчити людей, як запобігти хворобам і вести здоровий спосіб життя. Для досягнення цієї мети, вони надають членам пов’язаних зі здоров’ям ресурсів та інформації. Вони рекомендують профілактичну допомогу, попросивши членів вжити попереджувальних скринінг, пройти імунізацію і брати участь у консультативних програм для запобігання серйозних захворювань.

Блакитний Екран Каліфорнії

Для тих, хто не може бути відомо, Blue Shield Ca є незалежним членом Асоціації Блакитного щита і, більше того, вони не некомерційна організація охорони здоров’я прагне надати каліфорнійців доступ до високоякісної медичної допомоги за доступною ціни.

У не-для-некомерційна організація охорони здоров’я, Blue Shield орієнтується на певні етичні цінності, які дозволяли б їм бути каталізатором інновацій та постійне вдосконалення.

Блакитний Екран Каліфорнії підтримує і відзначає різні шляхи життя своїх клієнтів. Їх служба допомагає багатьом людям в Золотому штаті Каліфорнія жити надійної, здоровим життям вільної від серйозних захворювань.

Blue Shield має довгу завидну історію надання доступу до якісної медичної допомоги для мільйонів каліфорнійців з різним способом життя, різних станів здоров’я і різних медичних потреб у догляді. У не-для-некомерційна організація, їх зусиллях більше про збереження здоров’я своїх членів, ніж про доларах.

Гімн Блакитного хреста і Блакитного щита

Такі компанії, як Гімн Блакитного хреста і Блакитного щита повинна залишатися конкурентоспроможними особливо з їх постійні зміни в системі охорони здоров’я. Пропонуючи найкраще покриття, вони все ще можуть конкурувати не тільки один з одним, але і з тим, що уряд пропонуватиме. Є також спірних питань, як аборти і Medicare, що уряд буде мати справу з, перш ніж що-небудь може бути прийнятий.

Такі компанії, як Гімн Блакитного хреста і Блакитного щита може скористатися будь ринку уряд залишає позаду. Наприклад, великі корпорації, як Гімн Блакитного хреста і Блакитного щита, може вибрати для покриття витрат аборт який би уряд не побажає це зробити.