Гімн Blue Cross охорони здоров’я дарує здоров’я каліфорнійців

Гімн Blue Cross дає даром здоров’я каліфорнійців як Гімн Blue Cross охорони здоров’я автобуса подорожує держава пропонує безкоштовну оцінку здоров’я. Запущена в минулому році грудня з гімну офіси в Woodland Hills, Каліфорнія, автобус буде відходити на мульти-екскурсія по місту, щоб включити Лос-Анджелес, Вентура, Окснард, Ojai, Фресно, Сакраменто і Сан-Франциско.

“На борту Гімн Blue Cross Ярмарок здоров’я відвідувачів автобуса отримає, вільної від заряду, оцінки стану здоров’я складається з повного панелі ліпідів; вага, ріст і талії вимірювань; кров’яний тиск випробування;. Індекс маси тіла аналізу сукупності ці Тести забезпечують знімок власного здоров’я “, пояснив Леслі А.

Марголін, президент Гімн Blue Cross. “Гімн також прихильна спільноти, що пропонують цю послугу незалежно від статусу зайнятості, імміграції або страхування. Шляхом активного розширення прав і можливостей людей з життєво важливих, особистих, медичних інформацію, ми робимо важливий крок до підтримання здорового каліфорнійців з їх планами страхування”.

“Ми особливо раді, про це турі, тому що ми будемо досягає декількох популяцій, які не обов’язково мають доступу до основних первинним охорони здоров’я”, зазначив Марголін. “Наприклад, в районі Великого Лос-Анджелеса ми співпрацюємо з сильними громадськими організаціями, таких як Urban League, PATH (Люди Надання допомоги бездомним) і Спільнота Kedren центру психічного здоров’я – пропонують безкоштовні медичні обстеження перед своїми виборцями Гімн. прагне до поліпшення життя людей, яким ми служимо і здоров’я наших громад “.

The Washington Post-ABC News опитування показало 57 відсотків американців або сильно або кілька підтримуємо “мають уряд створити новий план медичного страхування, щоб боротися з приватних планів медичного страхування.” Близько 40 відсотків сказали, що вони були сильно або кілька конфліктуючих на так званий громадський варіант, що президент США Барак Обама заявив, що він виступає, але не враховує необоротних компонентом будь реформу охорони здоров’я.

Бачення уряду вводять програму охорони здоров’я стикається крутий опозиції з багатьох в Конгресі, особливо в Сенаті, хоча спікер палати представників демократ Ненсі Пелосі заявила, будь-який будинок законопроекту представників буде включати в себе такі Option.The опитування, в якому ставиться під 1004 дорослих у віці від 15-18 жовтня, а також знайти підтримку серед більшості населення США за закон, який вимагатиме від всіх американців мати медичну страховку.

Барак Обама заявив, що загальне охоплення необхідно знизити витрати по всіх напрямах, і 51 відсотків американців заявили, що підтримуватимуть обов’язковий охоплення, а 47 відсотків були проти. Одне питання, за яким була досягнута широка згода був ефект будь-якої реформи охорони здоров’я, ймовірно, мати на дефіцит США, який роздувся на тлі витрат США стимулу уряду. Тільки 10 відсотків опитаних вважали, стверджує, що реформа охорони здоров’я може привести до зниження дефіциту, а 68 заявили, що вони очікували, що це призведе до збільшення дефіциту США.

Але для 31 відсотків американців, збільшення б гідною платою за універсальні плани охорони здоров’я, показало опитування, в порівнянні з 37 відсотками, який сказав, що реформи не варто було б збільшення дефіциту.