Гімн Blue Cross для бізнесу і його пропозиції

Гімн Blue Cross, раніше відомий як Blue Cross Каліфорнії, був заснований в 1937 році. Це компанія, медичне страхування являє ряд медичних послуг для каліфорнійських жителів. Гімн Blue Cross швидко виріс за ці роки і сьогодні Гімн Blue Cross та його філіях похвалитися більш ніж 6,80 млн. членів.

Компанія має послужний список бажаних для інновацій, і продовжує пропонувати кілька прогресивних продуктів і послуг для поліпшення здоров’я і благополуччя всіх каліфорнійців. Вона хоче сказати, що WellPoint мережі охорони здоров’я, дочірньої компанії Anthem Blue Cross, є одним з головних публічних страхових компаній в Сполучених Штатах.

Гімн Blue Cross пропонує
Гімн Blue Cross пропонує велику кількість планів в галузі охорони здоров’я, включаючи організації з підтримки здоров’я (ОПЗ), точок обслуговування (POS) домовленостей, бажаних постачальників організацій (ППО), і ексклюзивних постачальників організацій (EPO), медичні ощадні рахунки (HSA) сумісні плани особи, малі групи, великі групи, Medi-Cal абітурієнтів, і літніх людей. Це постійно змінюється і підсилює його плани щодо створення їх доступними при збереженні якісною медичною допомогою.

Гімн Blue Cross з пропозиціями стоматологічної, життя, зір, довгостроковий догляд, а також старші плани. Роботодавців, підприємств та фізичних осіб перевага від поєднання всіх цих продуктів від однієї компанії – як і всі продукти об’єднані на одному рахунку. Це величезний фактор зручності для групового страхування, пропонованих бізнес-вдома. Крім того, інтегровані мережі джерело Гімн Blue Cross комплексний підхід до управління витратами та управління загального стану здоров’я пацієнтів.

У інноваційні зусилля, щоб запропонувати високий рівень обслуговування клієнтів, Гімн Blue Cross організував по споживачах (наприклад, індивідуальні, малі групи, великі групи, пенсіонери і т.д.), а не вид продукту (ОПЗ, ППО і т.д.) Це добре задумана розташування дозволяє компанії запропонувати величезний вибір Blue Cross страхових продуктів. На додаток до надання права охорони здоров’я для споживачів, компанія прагне розвивати хороші відносини з лікарями, лікарнями та іншими професіоналами в області охорони здоров’я.

Це двосічний акцент на обслуговуванні клієнтів та партнерських медичних джерел, дозволяє компанії пропонувати низькі ціни медичного страхування в Каліфорнії бізнес-вдома, роботодавців та фізичних осіб. Тому він може сказати, не боячись заперечення, що Гімн Blue Cross стала надійним партнером з лікарями, медичним установам, страхувальників та медичних працівників на всій території держави.

факти Гімн Blue Cross
Справа в тому, що також залишається Гімн Blue Cross має широкі технічні, фінансові та професійні досвід, щоб запропонувати розумні доступ до медико-санітарної допомоги працівникам підприємств. Багато членів групи схем страхування є надзвичайно вигоду через інформаційну охорони здоров’я компанія регулярно надає.

Гімн Blue Cross малих дивізіон, група Каліфорнії надає медичне страхування чи не більше, ніж 1,6 млн. співробітників, що працюють в підприємствах малого бізнесу. Великий дивізіон, група Гімн пропонується роботодавцям з 51 до 500 тисяч співробітників, і зараз надає медичне страхування більш 3,8 мільйона чоловік.

Гімн Blue Cross має дуже великої групи РРО постачальника і їх плани дуже конкурентними цінами. Таким чином, ви повинні бути здатні знайти лікарів ви хочете відвідати в Блакитний Хрест мережі ПФО. Компанія ввела правильний план 40 з і без рецепта ліків. План був дуже популярний на низькі страхові внески, без франшиз.