Група терміну страхування життя неоплачених додаткова програма довічний термін

Якщо ви працюєте на крихітній компанії, яка має менше п’яти співробітників і ваш роботодавець не в даний час є основною групі термін життєвий план страхування або неоплачуваних додаткових програм довічний термін, ви можете підписатися на пружній План Група термін поліса страхування життя .

Пружні (гнучкий) план групи термін страхування життя є план, який створений і заплатив за співробітниками. Вона була створена, щоб забезпечити низьку вартість групи термін страхування життя працівників, де жоден роботодавець заплатив групі програм не на місці.

Є багато речей, які впливають на премії групової політики

Гнучкий план процентні ставки по страхуванню життя переслідували, як група вибирає свій охоплення: повністю гарантовані або гарантовані питанням. Якщо група вибирає гарантованим питання варіант, які не мають медичної анкети або медичний огляд буде необхідно, однак, група Процентні ставки по страхуванню життя буде більш дорогим, так як тягач буде страхуванні групи абсолютно.

Інший варіант, який впливатиме на гнучкому плані термін ставки по страхуванню життя чи ні група вибирає застосовувати “без тютюну” або “тютюн-споживачів”. Можливість об’єднати дві також доступні.
обмежень

1. Премії повинні бути компенсовані через заробітну плату припущення.

2. Покриття закінчується, коли працівник виявляється 70 років.

3. Подружжя має право на висвітлення, але номінальна вартість не може вийти за межі цього працівника або $ 250 000

4. Якщо Ви працюєте в галузі, яка вимірюється небезпечні професії, ви брати участь у конкурсі. Охоплення вашого чоловіка також піддаються професійному згоди.

Термін страхування життя дозволило мільйонам американців до безпечної фінансова перспектива для членів їх сімей за доступними цінами. У міру збільшення витрат на охорону здоров’я, отримання доступного термін цитата страхування життя в даний час є абсолютною необхідністю. З тисячами продуктів на вибір, часто буває непростим завданням для дослідження на той, який дасть вам краще співвідношення ціни і якості.

Типи страхування життя

Термін страхування –

Страхування життя, враховуючи, що фіксовану суму покриття в зазначеному якості протягом певного періоду часу. Цей вид страхування не створює грошову вартість і премія зазвичай збільшується після заздалегідь певного періоду часу.
постійне страхування –

Страхування життя відомий як постійний термін страхування життя дає довгострокові фінансові безпеки з втрати годувальника та в деяких випадках компонент грошових заощаджень. Універсальний життя політики пропонують гнучкі премії, він є одним з видів страхування життя політику, згідно з якою політика власник може змінитися з нагоди втрати годувальника, час від часу і відрізняються суми або строки сплати страхових внесків.

За останні кілька років, термін страхування життя стала товарів через жорсткій опозиції серед компаній. Крім того, онлайн миттєвого порівняння товарів і цін також просунувся на ринку вдається покупця призводить до зниження премій і більш якісні послуги. Якщо ви не зацікавлені в будівництві грошову вартість з вашого життя через страхові фонди, термін страхування життя, здається, найдешевший і найрозумніший висновок для просто чисто по страхуванню життя.