Група страхування критичних захворювань – дешевша альтернатива страхування Keyman.

Якщо вам вдасться малого бізнесу ви будете бояться можливості членів вашої команди істота буде важко захворює або вмирає. Крім особистих розлад, ваш бізнес би сильно постраждала. Продажів або виробництва може зануритися, ключові навички можуть бути втрачені і загальні темпи цього бізнесу може впасти. Все це коштує грошей бізнесу.

Страхування є для заліку тих фінансових ризиків, ризиків, які можуть бути особливо серйозними для малого бізнесу. Адже в малі підприємства інших працівників не може бути переміщено через, щоб заповнити пробіл – там просто немає однієї запасної. Так що проблема залишається, поки людина або не повернеться на роботу або буде замінений.

Якщо людина від хворого з важким захворюванням, таких як інсульт або серцевий напад, ви просто не знаю, коли, або якщо, вони повернутися до роботи. Це може бути місяць, півроку, навіть рік або більше. Управління потім перехоплюється в безвихідному становищі. Чи приймаєте ви на тимчасовій постійна, за договором або з набору постійних співробітника? Або ви змушені товкти воду в ступі і чекати питань зводяться? Це ризиковано. І скільки це буде все це вартість бізнесу з точки зору накладних витрат додатково, втрачених продажів і прибутку?

Keyman Страхування традиційно поглинаються ці цілком реальні фінансові ризики, але дев’ять з десяти малих підприємств як і раніше не виконують, що страхування. Це або тому що вони не вирішують проблему або вони знайшли Keyman Страхування бути занадто дорогим.

Симон Briault, представник Федерації малого бізнесу сказав: “В ідеальному світі, малі підприємства будуть застраховані від усього, але реальність вимагає бізнесу пріоритети загроз, а іноді і ризикувати».

Але є й більш дешева альтернатива. Вона називається група страхування критичних захворювань. А це близько половини ціни нормальні страхування Keyman!

З групою страхування критичних захворювань, керівництво вирішує, які співробітники, щоб застрахувати і скільки, щоб застрахувати їх. Бізнес, то платить страхові внески та отримує одноразову виплату будь-якої суми. Може бути звернено стягнення, як тільки будь-який з застрахованих працівників з діагнозом будь-якій критичній хвороби, яка запланована в рамках страхового поліса. Як і слід було очікувати інфаркти, інсульти і рак є найбільшими три головних причин претензії, але повний список застрахованих критичних захворювань набагато довше. Наприклад, ниркова недостатність, менінгіт, параліч і навіть сліпоту.

Важливий момент, щоб зрозуміти, що подати позов, застрахований працівник повинен вижити щонайменше 28 днів після їх критичного захворювання діагностується. (Деякі страхові компанії вже звели їх в 14 днів, так будь ласка, перевірте, перш ніж купити.) Таким чином, якщо працівник був померти до кінця терміну життя, будь-які претензії, будуть вважатися недійсними. У цьому контексті, це не настільки всеосяжним, як повне страхування Keyman – але в межах половини ціни там має бути якийсь компроміс!

Саймон Берджесс, MD британської страхової говориться: «Група страхування критичних захворювань є реальною альтернативою повною страховкою Keyman – і приблизно в половину вартості, це велике значення для грошей. Якщо менеджери знайти Keyman страхування занадто дорого там мало виправдань не охоплює більшу частину ризиків з групою страхування критичних захворювань. Не платити за апатії “.