Група медичного страхування в порівнянні з індивідуального медичного страхування

В даний час багато людей там воліють, щоб перейти від плану страхування здоров’я групи індивідуальний план медичного страхування. Ну приймати обидві ці плани покриття до уваги, це більше, ніж необхідно відзначити, що є багато суттєвих відмінностей, які існують між цими двома видами страхування, а також у тому, як обидві ці вартості. Ця стаття допоможе вам отримати уявлення про основні відмінностей між окремими планів медичного страхування і група планів медичного страхування. Ідея цієї відмінності буде простіше для вас, щоб вирішити, які можна було б бути більш підходящим для вас.

Для початку, це групового медичного страхування ми будемо говорити. Це страхове покриття має бути придбано за рахунок роботодавця або власника бізнесу від компанії, яка продає планів медичного страхування. Всі співробітники, які несуть відповідальність мають право на отримання покриття, як частина плану. Найголовніша перевага з цих страхових планів є те, що вони набагато більш доступним і економічно ефективним. І це саме так, при покупці цих власник малого бізнесу користується купівельна спроможність всієї групи. Крім того, страховик засновує всі ставки страхових внесків розрахунку всієї суми страхування, що вся група буде використовувати в якості колективних.

Проте, коли один купує індивідуальний план медичного страхування премія розраховується не з урахуванням групи, але на основі індивідуальних поодинці. Ось простий секрет до окремих медичного страхування плани, які так багато дорожче. Індивідуальних планів медичного страхування купується безпосередньо від компанії, а не через будь-якого роботодавця. У даному випадку це є предметом відповідальності окремих покупці страховки обрати на охоплення, що він хотів би придбати для себе або вся його родина. Часто індивідуальний план догляду медичного страхування також не покриває витрати на лікування токсикоманії в межах зони покриття.

Ще одна відмінність між життєздатними окремі плани охорони здоров’я та група плани охорони здоров’я в тому, що з останнім він є юридичною обов’язковим для страхової компанії, щоб забезпечити покриття для кожної людини, яка працює на роботодавця, який купує плану. Тим не менш, з колишньої компанії не зобов’язані надавати клієнтам політики. Це факт, який може бути дуже тривожним для людей, які вже є декілька існуючих покриттів. Наприклад, у випадку, якщо ви раптом втратите роботу ви зрозумієте, що якщо ви як і раніше покриваються план догляду групи здоров’я все ж це стає практично неможливим для Вас, щоб знайти індивідуальний план, який би підтримати Вас. Таким чином, коефіцієнт запасу міцності не те, що тверда речовина.

У деяких штатах США, страхові компанії мають право виписувати поліси всіх тих людей, які вже є раніше існуючого плану. Але ці політики видаються тільки в умовах виняткового становища. Те, що це вказує на те, що ні послуга не надається для будь-якої з уже існуючих умов.