Група військовослужбовця страхування життя (SGLI)

SGLI є низька вартість програми групи термін страхування життя автоматично доступні для всіх військовослужбовців на дійсній військовій службі або неактивним мита за навчання і членів Військової заповідників. Ці політики автоматично активована для поточної суми покриття максимум $ 250 000 доларів, якщо солдата або матроса не вибирає в письмовій формі. Член послуга може обрати більш низьке охоплення або не освітлюються взагалі, заповнивши форму SGLV VA-8286. Термін страхування життя покриття доступна для подружжя, а також, на утриманні дітей, автоматично застраховані на $ 10 000 доларів. Крім того, є додаткові опції обраний покриття на суму до $ 100 000 для чоловіка.

Коли виписали з дійсній військовій службі або заповідник, члени з повним часу освітлення SGLI можете переміщати їх висвітлення в життя ветеранів страхова група програми (VGLI) або індивідуальному комерційний термін поліс страхування життя за звичайними ставками, що не надаючи жодних доказів гарне здоров’я. Для отримання додаткової інформації, ви зателефонуйте за безкоштовним телефоном (800) 419-1473 або відвідайте Департамент у справах ветеранів в Інтернеті.

види страхування життя доступні:

Термін страхування – страхування життя забезпеченні фіксовану суму покриття в зазначених премій протягом певного періоду часу. Цей вид страхування не акумулює грошові цінності та премії зазвичай збільшується після заздалегідь певного періоду часу.

Постійне страхування – страхування життя відомий як постійний страхування забезпечує довгострокової фінансової захисту з втрати годувальника та в деяких випадках компонент грошових заощаджень. Універсальний життя політики пропонують гнучкі премії, він є одним з видів страхування життя політику, згідно з якою політика власник може змінитися з нагоди втрати годувальника, час від часу (докази по страхуються для збільшення) і варіювати величину або тимчасові строки сплати страхових внесків. Мінлива життя політика дозволяють грошей, яка залишається після сплати страхових внесків будуть інвестовані. Мінлива страхування життя має можливість гарантованого мінімального користь смерті, проте мінлива страхування життя може бути дорогим і досить ризикована, в залежності від різних типів інвестицій. Всього політики Життя забезпечити захист життя в стандартизованої, рівень премії. Премії як правило, повинні бути як і раніше приділялося стільки, скільки політика є чинною.

Безкоштовний період погляд:
Важливо розглянути будь поліс страхування життя відразу після отримання. У більшості штатів, мінімум на десять днів “вільний погляд” період забезпечується, протягом яких ви можете повернути політику скасування бронювання і повне відшкодування будь-яких премій (оплачується, якщо ви вирішите відмовитися. Якщо ви вирішите скасувати страхування життя політики, не забудьте скасувати виділення з вашої заробітної плати, якщо ви встановите його. Якщо ви підозрюєте, що ви збираєтеся бути розгорнуті, ви повинні повідомити людині з вашої довіреності, щоб виглядати політики.
Перед тим як підписати на пунктирну лінію, запитаєте:

Чи потрібно мені більше по страхуванню життя?

Чи війна винятками в політиці? (SGLI не містить цього винятку.)

Чи можу я дозволити собі цей термін поліс страхування життя? Це може бути дуже дорогим, якщо ви вирішите скасувати протягом перших кількох років політики.

Я відчуваю, як я виявляється тиск в покупці цієї політики?

Чи є винятки на поліси страхування життя для поїздок в будь-які некомерційні літаки?

Тільки тоді, коли ви відчували себе комфортно ви повинні приступити.