Грузія медичного страхування для короткострокових інвесторів

Грузія медичного страхування для короткострокових інвесторів покликаний забезпечити покриття на більш короткий термін, як рік або 6 місяців. Ці плани медичного страхування призначені для економічно вигідні альтернативи в порівнянні з великою кількістю інших довгострокових планів охоплення. Вони користувалися студентів, а також тимчасові працівники, які не можуть витрачати надто багато грошей на поліс страхування здоров’я. Є кілька переваг інвестування в короткостроковій перспективі Грузія поліс страхування здоров’я. До них відносяться:

Ці політики є низька вартість і, отже, доступнішими. Страхування здоров’я Грузії короткий термін політики можуть бути надані за нижчою ціною, ніж те, що довгостроковий план буде вам запропонувати. Однією з важливих причин, чому страхові внески пропонується за більш низькою швидкістю, в короткостроковій перспективі, тому що планів короткострокові плани в Грузії не беруть до уваги раніше існуючих хвороб.

Таким чином, ризики ще більше знижується. Об’єктом короткостроковій перспективі поліси страхування здоров’я в Грузії, щоб покрити витрати на охорону здоров’я протягом приблизно року. Існує також менше шансів захворіти будь в такий короткий проміжок, що ще більше спрощує її до декількох осіб для створення плану дешевим і легко доступним.

Покриття витрат: мета короткострокового плану медичного страхування в Грузії повинно охоплювати всі види медичних та лікарняних витрат, непомітно і невиліковними захворюваннями, а також витрати, пов’язані з вашою реабілітації. Саме тому найважливішим елементом цієї політики є проявляти інтерес до серйозних проблем зі здоров’ям.

Придатність фактор: короткострокові поліси страхування здоров’я в Грузії дуже добре спланована і саме тому вони ідеально підходять для студентів, співробітників частину часу, а також тимчасових працівників. Це люди, які не можуть дозволити собі деякі одноразової премії. Якщо ви їдете в США, це повинно мати медичну страховку мандрівника.

Які різні типи покриття варіанти?

Там можуть бути різні типи покриття продовжується на короткострокові поліси страхування здоров’я або плани, такі як плани РРО або FFS відшкодування плани. Ось подробиці:

ППО Плани: PPO планів, які призначені для короткого медичного страхування термін різні опції ‘керованої медичної допомоги. План дозволяє користувачеві легкий доступ до широкої мережі лікарів, лікарень, фахівців, а також клінік. Навряд чи це означає, що ви не можете відвідати лікарів, які знаходяться за межами вашої мережі. Ви можете збільшити свої заощадження консалтингової лікарі, які знаходяться у вашій мережі.

FFS плани: план FFS є одним де “постачальник» не розширити охоплення. Справді, медична служба пропонує страхування, дозволяючи покупцеві свободу, щоб побачити будь-який постачальник до межі, що послуга охоплює FFS план, який є те, що робить їх дорогими в собі, ніж плани ПФО.

Ви маєте право на FFS плану в Грузії, якщо ви протягом 65 років. Ви не повинні були позбавлені медичного страхування в будь-який час і, нарешті, не повинно бути поліс медичного страхування, щоб покрити Вас.