Гроші Збереження Поради для молодих автовласників

Він повинен бути великим сюрпризом для всіх, хто молоді водії мають вищі страхові тарифи, ніж старі автовласників. Існує безліч причин такого стану справ і батьки не хочуть платити високі ставки страхових внесків для їх неповнолітніх водіїв не повинні думати про видалення покриття в цілому. Натомість є ефективні способи вашого підлітка водій може вибрати більш низькі ставки страхування і заощадити ваш долар з сімейного бюджету. Ось декілька порад про те, як це зробити:

1. Вивчіть пропозиції на ринку.

Магазин навколо і побачити, що місцеві страхові компанії можуть запропонувати. Є постачальники, які спеціалізуються на високих водіїв ризик (і підлітків також зробити частину цієї групи), проте є також невелика кількість компаній, які працюють виключно з підлітковою автовласників та наданні пільгових тарифів. Якщо ви в змозі знайти таку компанію у вашому районі, буде кращим варіантом для вас. В іншому випадку, порівняти ставки з різними компаніями і вибрати той, який є більш ліберальним по відношенню до молодих автовласників.

2. Бути хорошим студентом.

Хороші студенти, як правило, вибирають спеціальні знижки з більшістю постачальників страхування автомобіля. Це тому, що статистичні дані показали, що хороші студенти більш безпечні і менш ризикованими драйверів і таким чином може бути зниженими ставками. Тим не менш, ви повинні запитати у страхової компанії які вимоги і буде готовий надати докази з поточними оцінками.

3. Заохочувати підлітка, щоб виплатити частину премії.

Ніщо не заохочує краще економити і напруженої роботи, коли фінансові інтереси, тому коли ви робите підлітка виплатити частину страхової премії ви відразу побачите, як він чи вона намагається мінімізувати ці витрати. Це може бути хорошим поштовхом для більш високі оцінки і дослідження інших варіантів страхування. Але будемо реалістами про це, якщо ваш підліток не може керувати виплатити премію в цілому не покладати тягар і змусити його заплатити тільки частину він може.

4. Підніміть франшиз.

Франшиза це кількість грошей, яку ви повинні платити авансом з вашого гаманця до отримання страхових виплат. І вони зворотного пов’язані з страхових премій, а це означає, що чим вище франшиза більш низькі страхові внески ви будете платити кожен рік. Так що, якщо ваша політика несе найменшу франшиза, краще підняти його на суму, яку ви дійсно можете платити зі своєї кишені, якщо щось трапиться. Це дозволить скоротити ваші премії близько 10-20%

5. Купити автомобіль, який дасть вам низько котирування страхування автомобіля.

Це не повинно бути одкровенням для більшості з вас, що ви водите автомобіль сильно впливає на ціни Оплата за страховку. І, знайшовши страхування дружніх авто, для підлітків дійсно допоможе скоротити витрати. Спробуйте пошукати страхування автомобіля котирування онлайн, щоб бачити те, що автомобілі запропонувати Вам кращі можливості економії і коштують менше, щоб застрахувати.

6. Дивіться, якщо ви можете включити підлітка в вашої політики.

Деякі авто страхові компанії дозволяють батькам підлітків включають в свої страхові поліси, а іноді і це допоможе вам в економії на страхових тарифів порівняно з наявністю окремої політики для молодого водія. Попросіть вашого страхового агента про ваші можливості і якщо має будь фінансовому сенсі, а також деякі варіанти економії грошей потім написати ваш підліток дюйма