Головна insurancedifferent види страховки

Існують два основних типи страхування житла, будівель і зміст страхування. Страхування будівель для захисту від фінансових втрат, якщо фактична структура чи стаціонарного обладнання вашого будинку частково або повністю зруйновані. Зміст страхування дає покриття для елементів у вашому будинку, що б з вами, якщо ви переїхали. З великою кількістю різних політик забезпечує можливість надання самого різного рівня кришки, є деякі речі, які ви повинні знати при купівлі політики.

Вкрай важливо, щоб ваше будівлю страховий поліс дає прикриття для цілого вартість відновлення вашої власності, а не тільки ринкову вартість. Це захистить вас від коливань на ринку нерухомості і, як правило, дають вам дешевше премії. Землі ваш будинок стоїть на це навряд чи буде сильно постраждав від пожежі або повені, і часто набагато дешевше, щоб відновити будинок на існуючому ділянці, ніж купувати іншу. Пам’ятайте, що аналогічні будинку може коштувати різних кількостях, навіть якщо вони знаходяться всього в декількох вулиць один від одного, але вартість відновлення буде те ж саме.

Ваше зміст страхування повинні дати досить кришку для заміни ваших речей, так що будьте обережні, щоб не під застрахувати. Це означає, що максимальна ваш страховик буде платити не достатньо, щоб покрити свої збитки. Ваша премія буде зростати з суму покриття, але це було б помилковим економіки під застрахувати тому що якщо ви були достатньо невдалими, зробити заявку ви втратите у фінансовому відношенні.

Щоб отримати реальне уявлення про те, скільки вам потрібно покривати, складіть список Ваших речей, і не забувайте домашні предмети та подарунки. Розробити наближене значення кожного з них, і думаю, скільки вони будуть коштувати, щоб купити нову. Варто врахувати, доплачувати за нове замість старого політику, з тим, що ви отримаєте вартість новинки заміни, в іншому випадку ви отримаєте тільки вартість вашого старого використовувати той, який може бути набагато менше.

Ви можете вирішити, зробити вибір на користь покриття для речей, які ви приймаєте, і про з вами. Мобільні телефони, ноутбуки та ювелірні вироби можуть бути покриті страхової вашому будинку, навіть якщо вони втрачені або пошкоджені від дому. Крім того, думаю про вміст вашого саду, теплиці і сарай, ваші інструменти та садові меблі покрита?

Різні будівлі страхові поліси дають різні рівні покриття. На додаток до будинку, зверніть увагу на політику, яка включає господарські будівлі, як ваша теплиця, сарай і гараж, які можуть бути дорогими в ремонті.

Якщо ви зробите які-небудь зміни у вашій власності, такі як розширення або горище перетворення, переконайтеся, що ви повідомите ваш страховик і оновити політику, в іншому випадку ви можете втратити, якщо ваші поліпшення згодом пошкоджені або зруйновані.

Якщо ви купуєте будівель і зміст страхування від тієї ж компанії ви можете знайти його дешевше. Придивіться до цін і бути в курсі, що найдешевший кришка не може бути краще для вас значення, враховуючи, що за трохи більш високу премію ви могли б бути дуже вдячні за додаткову кришку, якщо вам не пощастило в ній потребує.