Головна страхування котирування в Південній Кароліні

При покупці котирування страхування житла, є багато більше, щоб розглянути, ніж скільки ваша страховка буде коштувати. Це важливо, щоб купити правильний тип політики з твердого страхової компанії будинку. Переконайтеся, що ви вибрати відповідний рівень захисту, який включає в себе спеціальні умови для цінності, такі як ювелірні вироби, комп’ютери та інші цінні речі. Також, в залежності від того, де ваш будинок знаходиться, ви, можливо, повинні включати в себе покриття для повеней чи землетрусів.

Як тільки Ви почнете робити покупки для дому страхування котирування для вашого будинку в Південній Кароліні, важливо дослідити вашу політику і зрозуміти, що ви отримуєте з цією політикою. Домовласники Страхування призначено для захисту Південній Кароліні власників будинку проти певних небезпек. Звичайно є франшиза, які повинні бути виконані, коли ви подаєте позов Страхування житла якщо не вказано інше. Політика домовласників страхування визначаються потенційні небезпеки у вашому будинку, і важливо зрозуміти, що криється у вашій страховий поліс будинку.

визначити ваші страхові

Ваш будинок страхової компанії буде потрібно розгорнута форма інформації, щоб надати вам котирування страхування житла і бути в змозі дати вам найкращі будинки страхові тарифи для вашої політики. Щоб визначити, страхові, ваш будинок страхової компанії може запитати:

“Коли був побудований ваш будинок?
“Скільки років водопровідні та електричні?
“Який вид даху на Вашому домі?
“Що таке квадратні метри вашого будинку?
“Як багато претензій ви подали за останні 5 років?
“А де ж будинок розташований?

Якщо ваш будинок знаходиться в сільській місцевості без сусідньому відділі пожежі або не у пожежного гідранта, то компанія Страхування житла може відмовитися застрахувати. Якщо це трапиться з вами, зверніться спеціальності або додаткова лінії компанії, але пам’ятайте, що ця цитата страхування житла займе більше часу, щоб отримати.

скільки Страхування житла вам потрібно?

Багато страхових компаній домашнього використання оцінки вартості, щоб зрозуміти котирування страхування житла. Це буде гарантувати, що ваш будинок застрахований на потрібну кількість. Страхування житла компанії не страхують бруду, так що якщо ви купуєте будинок на велику ділянку, не турбуйтеся, коли ваш будинок страховий поліс набагато менше, ніж те, що ви заплатили за будинок. Ви купуєте покриття для дому, а не на землі.

ставки іпотечного страхування

Ваш будинок страхування франшизи сума, яку ви платите за шкоду покриті до вашого страхового покриття починається. Ви можете вибрати більш високу франшизу, щоб знизити ваш будинок страхові тарифи та премії до тих пір, як вам зручно з додатковим ризиком. Запитайте вашого будинку страхової компанії, щоб дати вам котирування страхування житла для ряду франшиз щоб побачити, скільки ви могли б заощадити на премії.

Як знизити ставки страхування житла

Більш безпечним ваш будинок є знизити ставки страхування житла може бути. Рекомендується встановити охоронну сигналізацію і ригеля замків на всіх зовнішніх дверей і надійними замками на всіх вікнах. Якщо у вас є охоронна сигналізація встановлена, переконайтеся, щоб зареєструватися для служби спостереження за будинком, що буде постійно контролювати ваш будинок і відправити необхідну допомогу у разі виникнення надзвичайної ситуації. Маючи служби моніторингу може різко знизити ставки страхування житла.
Ще один чудовий спосіб, щоб знизити ставки іпотечного страхування, задавайте питання про страхування інші політики з Вашою страховою компанією будинку. Наприклад, якщо ви страхуєте ваші транспортні засоби, мотоцикли, човни, медичне страхування, і т.д., ви можете отримати знижку за те, що кілька політик з тією ж страхової компанії.

охоплення страхування житла

Головна страхові компанії та кредитні установи зазвичай вимагають іпотечних клієнтів до покупки страховки домовласників. Не залежать від рівня охоплення вимагає ваш іпотечний кредитор. Ті доручено рівні призначені для захисту будинку сама, але не завжди ваше майно. Ось чому важливо, щоб перевірити за вашої страхової компанії будинку, коли Покупки для дому страхування котирування і ціни, щоб у вас є достатнє охоплення.

як заощадити гроші

Є прості способи, щоб заощадити гроші на ставки іпотечного страхування.
“Біля магазину – пошуком для домашнього страхування котирування онлайн це відмінний спосіб порівняти політику Деякі веб-сайти дозволить вам заповнити бланк, і ви можете отримати декілька домовласників страхування цитати з однієї форми подання ..
«Підніміть франшизи – чим вище франшиза зазвичай означає знизити щомісячні премії буде.
“Тримайте ваш кредитний звіт чисто – страхування власник будинку багатьох компаній буде грунтуватися ваша страхова цитата від вашого рейтингу кредитний звіт Вищої оцінки кредиту може нетто більш низькі премії господаря будинку ..
“Залишайтеся з тією ж страхової компанії – деякі компанії Страхування житла буде пропонувати своїм клієнтам спеціальні знижки за те, що довгострокова політика тримача.
“Використання однієї компанії для всіх ваших потреб страхування – ви можете отримати великі знижки для використання тієї ж страхової компанії для декількох страхових полісів Наприклад, якщо ви використовуєте той же компанії для дому та авто страхування ви могли б претендувати на знижку ..
“Не паліть – некурящі може отримати більш низькі ставки іпотечного страхування, оскільки відсоток пожеж будинок викликаються від сигарет.
“Установка системи домашньої безпеки – наявність системи домашньої безпеки може вам право на знижку на страховий поліс вашого будинку власника будинку з системами безпеки, менш імовірно, щоб стати обікрали ..
“Просити знижки – не забудьте запитати, ваш страховий агент, чи є знижки ви можете претендувати на.
“Перегляньте свою політику на рік – ваші потреби страхування житла може змінюватися з плином часу, і це важливо переглянути вашу політику регулярно Іноді ви можете не потрібно стільки охоплення і які можуть призвести до вашої премії йти вниз ..

біля магазину

Отримати котирування страхування житла від кількох страхових компаній при покупці будинку для страхування власників будинку. Пам’ятайте, що самий низький страховий тариф будинку або цитати, не завжди збігається найкраще справу. Будьте впевнені, щоб порівняти освітлення кожного будинку власників пропозиції страхового поліса, а також, обов’язково дослідити, що компанія страхування житла ви зацікавлені в має хорошу репутацію в галузі.

Кожна цитата Страхування житла може відрізнятися від кожної страхової компанії будинку, навіть з тієї ж компанії. Ось чому це важливо для вас, щоб отримати кілька цитат страхування будинку, перш ніж прийняти рішення. Це гарна ідея, щоб піти з компанією, страхування житла, яке дозволяє мати однакову швидкість страховий дім назавжди, так що вам не доведеться турбуватися про вашу ставки іпотечного страхування зростає.

Найпростіший спосіб отримати кілька цитат страхування житла швидко це стрибок в Інтернеті та переглядати різні веб-сайти компанії страхування житла. Ці компанії Страхування житла мають зручний веб-сайтів, а також безкоштовне систем цитата, яка нормально приймає близько 9:55 хвилин, щоб закінчити і часто ви можете порівняти кілька компаній котирування страхування житла.

На додаток до отримання кілька цитат страхування житла швидко, ви можете навчити себе відносно багато різних типів страхових полісів домовласників там і скільки ставки іпотечного страхування має коштувати.
будинки

страхування котирування
будинки

страхова компанія
будинки

страхові тарифи