Головна підтримки відсутній, будинок знаходиться в розважальних

анти-DIY покоління:

Стереотипний образ вихідним вихідні, проведені з пензлем у руці зруйнована, а Greenbee може виявити люфт від 20 – і 30-щось часу витрачається на-сам.

Майже дві третини (63 відсотків) людей у ​​Великобританії стверджують, що вони ніколи або рідко (рідше, ніж раз на місяць) НЕ плескатися в DIY собі, з 65 відсотками тих, у двадцяті роки і 58 відсотка 30-39 літніх демонструючи огиду до обслуговування будинку і ремонту. Шотландці є найменш ймовірно, щоб забрати кисть (75 відсотків) порівняно з DIY орієнтованих Іст-Мідлендс, де 28 відсотків кажуть, що вони роблять вдома обслуговування на щотижневій основі.

Незважаючи на безліч людей, що мають неприязнь до DIY, коли є вибір варіантів щодо того, які аспекти їх будинку вони хотіли б змінити, більше третини (37 відсотків), інтер’єр свого будинку потребує поліпшення.

Саме група мірою ймовірно, будуть знайдені робити DIY для яких поліпшення домашнього інтер’єру є найбільш важливим, при цьому майже половина (46 відсотків) з 20-щось про те, що це аспект вони найбільше хотіли б змінити у своїх будинках. Ті, в Уест-Мідлендс, швидше за все, хочуть змінити декор (51 відсотків), в порівнянні з 32 відсотками в Уельсі, де люди, здається, найбільш задоволені тим, як їх будинки виглядають.

Однак меншість людей, які будуть шукати, щоб прикрасити свій будинок цілком може бути за неприємний шок, а Greenbee може виявити DIY заходи, які можуть поставити вас на хиткому грунті.

Головна чітко грає ключову роль в житті людей, і це не дивно, вони захочуть, щоб забезпечити їх власність захищена. Проте охочих намагайтеся деякий обслуговування будинку або поліпшення тієї чи отримати професійну допомогу – потрібно переконатися, що вони не залишили зі своєї кишені у випадку грубої помилки банку свято DIY.

Зручність дає вашій сім’ї торговця ключами або код аварії може поставити під загрозу вашу безпеку і якщо це призводить до ви стати жертвою злому внутрішніх ви могли б залишитися зі своєї кишені.

Ті, хто хоче прикрасити свої будинки самі по собі можуть зрозуміло думаю, що вони включені в їх стандартної домашньої страховий поліс для будь основною лих DIY – такі як фарби розливу на підлогу або покласти ногу через стелю під час горище прибрати – але це може бути не так. Дуже важливо, люди перевіряють їх політика дрібним шрифтом, перш ніж вони підібрати те, що кисть, щоб забезпечити те, що вони дбають про покриті, і вони не підставляти під дорогі виплатити.

Крім того, важливо пам’ятати, що ви не боїтеся які відчувають бажання возитися з більшою роботи, такі як ремонт електрики їх будинку або протікає дах можна було б залишити вразливим – страхові компанії не платитимуть за будь-який збиток у результаті роботи ви належним чином не має права робити. Ви можете заощадити гроші, але бажано, щоб у професіонали, а не намагатися робити це поодинці, так що ви не залишилися з пристойним рахунком у випадку щось піде не так. ”

розважальні будинку:

Один з п’яти чоловік у Великобританії відчуває їх будинок є соціальним центром з 21 відсотків кажуть, що вони люблять, щоб розважати гостей в їх будинку принаймні, один раз на тиждень, при цьому майже третина (31 відсотка) робить це на щомісячній основі.

Майже чверть (24 відсотки) з тих, у тридцяті роки говорять, що беруть на себе роль приймаючої сторони принаймні раз на тиждень, кожен п’ятий (20 відсотків) у віці 20-29 і 50-59 літніх також стверджують, є компанія на щотижневій основі.

Ті, в Уест-Мідлендс найгостинніші, більше чверті (29 відсотків) розваги гостей принаймні раз на тиждень. Не так їх сусіди Іст-Мідлендс, де тільки один з восьми (14 відсотків) буде запрошувати гостей до винами, в їх будинку на щотижневій основі.

Чотири з 10 (40 відсотків) і шотландці лондонців любить розважатися в їх будинку не рідше одного разу на місяць, в той час як люди в Уельсі і північному сході з найменшою вірогідністю запрошувати людей старше на товариський збираються разом, з 58 відсотків кажуть, що вони ніколи не розважати гостей у себе вдома або робити це рідше одного разу на місяць.