Головна галузь страхування встановлений у виплаті 30 млн.

Судячи з усього, на 27 лютого, в майже 1 ранку, стався землетрус у Великобританії. Я не помітив цього, але це тривало близько двох хвилин, зареєстровано 5,2 балу за шкалою Ріхтера, і було повно дуже британська роду землетрусу – тільки травми були викликані падінням горщики камін, і на більшій частині нації люди можуть бути чув говорили щось на кшталт: “Ну, я ніколи!” або “Ось це річ!”, перш, ніж Tutting, переставляючи їх полицях, і повернення до того, що книжки вони читали в ліжку. Так, і принаймні один таблоїд знайшов напівголих молодих пар, для яких в ту ніч землі переїхали трохи більше, ніж зазвичай, з яким, щоб прикрасити його першій сторінці. Не так багато землетрусів Лінкольншир, то, як “Carry On Up The Ріхтера”.

Але я роблю світлі його.

Для деяких людей землетрус був досить серйозний бізнес. Гордон Браун, наприклад. Маючи за такий короткий проміжок часу головував на повені, війни, мору (ящур, лікарня суперошібкі, пташиний грип), тероризм спроби, початку рецесії, і тепер землетрусу, а також, що він все більше і більше починають походити якийсь передвісником апокаліпсису. Я б турбуючись, що голод може бути далі, але мені кажуть, що це було навколо на деякий час тепер вже, ми тільки що доручити це більш бідних країнах.

У фінансовому плані, хоча, програли в Quake Лінкольншир були, звичайно,
Головна компаній страхування.

Що, ніяких сліз? Навіть не крокодил з них?

Якби я хотів, щоб викликати співчуття я, ймовірно, не повинні були поміщені цю пропозицію так близько до попереднього, насправді, я повинен? Звичайно, викликаючи співчуття не було моїм наміром. Насправді я хотів зробити, це почати говорити про оцінки, наскільки це останній землетрус може в кінцевому підсумку коштуватиме страхової галузі Великобританії.

У квітні минулого року, менше землетрус (4,2 балів за шкалою Ріхтера) у Фолкстон, графство Кент, мабуть стоять страхові компанії щось на зразок 15 млн фунтів. У лютому цього року, вони говорять, коштуватиме їм стільки, скільки 30 мільйонів фунтів – Quake Лінкольнширі було тридцять разів більше, але його повний вплив було зосереджено на більш сільській місцевості. У будь-якому випадку, це досить багато грошей, щоб програти на те, що триває Не минуло й кількох хвилин.

Як я вже натякає вище, тим не менш, важко піклуватися про втрати промисловості, що робить величезні прибутки на тлі побоювань інших людей. Справді, коли щось подібне відбувається це заманливо вірити, що це справді був акт Бога і радію з того, що він, здається, не подобається страхові компанії, або. Але, мабуть, немає: після двох землетрусів протягом менш ніж за рік, що кращий привід для підвищення вашої премії і зробити все назад і більше?

Але я бути цинічним. І легковажне. Ми британці, як правило,. І як я сказав, це було дуже британський землетрусу – загальну суму хаосу, здається, був, хтось проникне тазу, деякі будівлі стає трохи тріснула, і курячий укладання особливо велике яйце.

Такий землетрус досить легко ставитися з цинізмом. І так по страхуванню. Якщо тільки всі стихійні лиха могли б бути настільки британської, однако. І так добре застраховані.