Головна Страхування ризику заплаві області

Ринок страхових послуг попередив, що багато нові будинки можна було б залишити на ринку житла і не підлягатимуть страхуванню, якщо уряд не вводить нові жорсткий контроль планування областей ризику повеней.

До 2020 року, третина 3000000 пропонованої будинках встановлені буде побудований у Великобританії, може бути на заплаві за даними Асоціації британських страховиків (ABI). Якщо це так ABI попереджають своїм членам, що вони можуть бути не в змозі продовжувати пропонувати повені кришку в стандартній комплектації на домашніх страхових полісів.

Асистент режисера Абі, Джастін Джейкобс сказала: “амбітні плани уряду житла знаходяться в небезпеці, якщо ми не зменшити ризик повеней. Торік, тринадцять основних подій була дана відмашка, незважаючи на поради Агентства з навколишнього середовища на ризик повеней ”

Джейкобс стверджує, що страховики хочуть продовжувати надавати повені кришка для домовласників, але попередив, що поганих рішень з питань планування створить будинків, які стали б занадто важко продати, застрахувати і живемо, він сказав: “Там, де місцева влада планує ігнорувати повені Ризик рада, уряд повинен втрутитися і розглянути пропозиції і будуть змушені публікувати свої рішення “.

Уряд тим не менш, стверджують, що вони ввели правила планування найсильніших коли-небудь, щоб ради належного управління ризиками повеней. Вони зробили це за допомогою винесення владу рад, хто буде вирішувати про те, щоб дати дозвіл на будівництво нового житла, але тільки після консультації з Агентством з навколишнього середовища.

Вартість очищення після повені в Йоркширі і Глостершир протягом літа 2007 року був введений в 3 млрд фунтів стерлінгів, при цьому стверджуючи, що ABI її члени виплачені до 1 млрд. фунтів стерлінгів на задоволення претензій.

15 000 сімей залишилися в тимчасовому житлі причому три чверті з них того, щоб чекати протягом 4 місяців, перш ніж вони могли повернутися в свої будинки.

Представники ABI зустрівся з членами парламенту, щоб обговорити його “Заява про принципи”, до якого увійшли заставу для продовження страхування від повеней, які будуть запропоновані до своїх існуючих страхувальників, які жили в області, де ризик повеней в даний час управляється.

Генеральний директор ABI, Стівен Haddrill сказав: “Заява може тільки продовжувати, якщо уряд бере на себе зобов’язання вирішенні уроки, витягнуті з літа 2007 року. Це зажадає нових великих загальний обсяг інвестицій з боку уряду та інших. ”

Домовласники, які живуть в заплавах річок були попереджені, що перед ними «здоровенний похід” у домашньому страхових премій після триваючого повені, яка в даний час пов’язані зі зміною клімату.

Ця рада прийшов від Річарда Мейсона порівняння цін сайті Moneysupermarket.com, він сказав: “Від цифри, представлені Defra, середня вартість врегулювання позову про повінь зараз підскочила до від £ 70000 і £ 200 000 на сім’ю. Ця сума є непридатним для страхової галузі мати в довгостроковій перспективі, якщо страхові внески не рости “.

Він продовжував говорити, що всіх, хто бажає придбати нерухомість повинні перевірити в першу чергу з повенями мапі Агентства з навколишнього середовища і розглянути наслідки у фінансовому відношенні від покупки нерухомості в призначені зони затоплення.