Голлівуд сприяє реформі охорони здоров’я; чи буде він працювати

Після кількох місяців дебатів з реформи охорони здоров’я, знаменитості вступили в бійку. Акторка Хізер Грем, відомий по ролі в кіно, як похмілля і Остін Пауерс: Шпигун, який мене спокусив, приєднався з ліберальними MoveOn.org пропагандистської групи для створення вірусного відео підтримки громадського вибору. Голлівуд і прогресивних причин йдуть рука об руку протягом десятиліть, але цей рівень залученості під час виборів поза рік незвично. Реклама в даний час встановлений в повітря на декілька національних кабельних мереж, з шестизначними виробництва та рекламного бюджету. Маркетинг і зв’язки з громадськістю зіграли велику роль у впливі погляди американського народу з цього питання. Чи буде це насправді оголошення вдається переконати людей чинити тиск політиків з телефонних дзвінків та електронної пошти?

Хвилинний комерційних відбувається на біговій доріжці, і зображує основні некомерційні страховики, як ненажерливий лінивців які в буквальному сенсі стали роздутими від необмеженої прибутку охорони здоров’я. Грем, навпаки, сексуальна і тонкий суспільний вибір, який залишає Сполучених охорони здоров’я, Blue Cross Blue Shield, Humana та CIGNA в пилу. Це явний метафора про те, що громадський варіант буде використовувати величезний розмір його страхового пулу і відсутність мотиву прибутку, щоб знизити витрати на медичне обслуговування. Вражаючі кінематографія поєднується з рішучим чоловічий голос за кадром, стверджуючи, що 70% американців висловили підтримку у веденні держави Громадський варіант медичного страхування. (. У той час як свіжі дані, що високі, опитування з жовтня 2009 року показують, що роблять більшість респондентів виступають за суспільний вибір) Як звичайно, у політичну рекламу, противники пофарбовані негативно, в цьому випадку, вони скиглії боїться конкуренції .

Є кілька небезпеки, пов’язані з використанням цієї стратегії. У той час як американці звинувачували в одержимості славою, чи зможуть вони дійсно довіряють рекомендації за планом медичного страхування від когось, хто знявся в Ночі в стилі бугі? Крім того, Грем зокрема зіграла чимало ролей Ditzy у своїй кар’єрі, яка зробить його більш важким для неї, щоб бути законним голос на реформу охорони здоров’я. (Наприклад, Том Хенкс, ймовірно, більш переконливим в цьому типі реклами, навіть якщо він не може бути більш обізнаними на цю тему, так як він часто є стійким, обнадійливе присутність в його ролі.) Хоча вона і не писала Сценарій MoveOn, її присутність може банальність питання в цілому.

Ще однією проблемою для тих, хто за таку рекламу, що вона ефективно грає на стереотипах “лімузин ліберальні еліти” на узбережжях дивлячись на решті Америки. Мотив надмірною вагою страховиків миттєво зрозумілою, але, можливо, не найкращий вибір в країні, де близько половини населення є або надлишковою вагою або ожирінням. У результаті, деякі глядачі будуть краще ставитися до цих символів і їх поточне приватної системи індивідуального страхування здоров’я, ніж гарна зірочка Голлівуду і їй невідомо суспільний вибір. Реформа охорони здоров’я противників буде працювати з цим з метою зменшення підтримки для громадського варіанту. Участь MoveOn, організації, що бере участь в кілька партизанських суперечки в минулому, буде також спиратися на себе гнів консерваторів. Вплив цього конкретного оголошення сумнівно, за винятком її великі шанси активізації політичного війна за охорону здоров’я.

(Зображення: TheeErin під CC 2.0)