Глосарій страхових термінів

Упевнені – тих, хто застрахований у відповідності з умовами страхового поліса.

Перевага – гроші, які виплачуються страхувальником, коли позов.

Ціна пропозиції – ціна продажу або готівкою у вартість вашого холдингів блоку.

Бонус – відноситься до с прибутків політики. Сума грошей, добавлена ​​допомоги, що виплачується у відповідності з політикою. Кількість залежить від прибутку, отриманого страховою компанією. Додані бонуси не може бути відібране.

Кабріолет Забезпечення Термін – термін страхування, який дає вам можливість конвертувати ваші поточні політики на абсолютно-життя чи політиці накопичувального страхування, без того, щоб прийняти додаткові медичні огляди.

Страхування критичних захворювань – політика, яка виплачується одноразово з діагностики загрозливих для життя захворювань, зазначених у умови плану.

Зниження Термін – форма терміну страхування життя, де з нагоди втрати годувальника зменшується кожен рік відповідно до вашої політикою. Премії залишаються рівні. Цей тип сертифіката часто продаються як іпотечне страхування. Там немає викупну вартість за цю політику.

Накопичувальне страхування – страховий поліс, який платить зазначеної суми наприкінці зазначеного терміну, або у разі смерті застрахованої, якщо вона відбувається протягом цього періоду.

Дохід сім’ї посібник – термін гарантії, яка платить гроші для життя запевнив утриманців протягом встановленого періоду, а не платити одноразово.

Гарантовані облігації – зв’язок, в якій основної суми та відсотків гарантовані організацією, яка не є емітентом. Гарантовані облігації можуть бути доходи або зростання.

Збільшення Термін – На обкладинці і суму, яку ви платите в політику збільшуються на певний відсоток щороку розраховується на оригінальні страхової суми. Задуманий як спосіб збільшити ваші страхування життя, як збільшити ваші доходи.

Інвестиційна Бонд – Зернозбиральні комбайни інвестицій з деякими страхування життя. Платежі ви робите в страховий поліс або інвестиційні зв’язки, як правило, одноразово, інвестуються в страховій компанії з прибутків або з динамічним фондів (Life засобів). Різні типи облігацій включають гарантовані зв’язку і блок-пов’язані одинарним зв’язком премії. Не плутати з компанією або державних облігацій, інвестиційних, який пропонує фіксовану процентну ставку і область, де обраний вами Фонди життя можуть бути інвестовані.

Життя фонд – Як правило, це відноситься до Unit Linked інвестиційних фондів. Ці кошти будуть по страхуванню життя або пенсійні компанії. Такі фонди використовуються для осіб, які мають політику страхування життя, щоб вкласти капітал в активи фонду діляться на кількість одиниць. Коли інвестор вносить свій внесок у життя фондом, одиниці виділяються інвесторам пропорційно їх інвестиціям.

Термін погашення – погодженої дати, коли закінчується пожертвувань політики та доходів, у тому числі бонусів, оплачуються.

Взаємне – компанія зі страхування життя, яка належить його з прибутків страхувальників.

Пропозиція Ціна – ціна, за якою фонд одиниць було придбано.

Premium – грошова сума, що виплачується в страховому полісі.

Власні – компанія зі страхування життя, що випускає свої доходи своїм акціонерам.

Відбіркові Політика – страхування життя на основі плану економії, яка повинна бути написана протягом як мінімум 10 років, і повинні виконати певні кваліфікаційні критерії політики для забезпечення остаточної виплати не оподатковуються.

Поновлюваний термін – термін страхування, який може бути продовжений ще на один термін без страхові свідоцтва.

Єдиної політики Premium – Де одноразової виплати виплачується за страховий поліс.

Страхова сума – сума грошей, яка гарантує, що підлягає виплаті за страховим полісом, перед будь нараховуються бонуси.

Викупна вартість – застосовується не для всіх полісів страхування життя. Сума, яку страхувальник страхова має право на отримання коли він або вона припиняє покриття

Термін страхування – забезпечує страхувальнику тільки з захистом. Страхування життя сплаті бенефіціару тільки тоді, коли застрахований вмирає протягом певної кількості років (термін). Якщо ви живете за межами терміну ви не отримали будь-якої оплати. Вважається, що це буде найдешевший вид страхування.

Термінал Бонус – Це додатковий бонус визначається при смерті або зрілості вимога оплачується. Термінал бонус часто виплачується тільки якщо політика була в силі протягом як мінімум кількох років на вимогу часу. Кількість залежить від прибутку, отриманого страховою компанією.

Уніфіковані з Фондом прибуток – також відомий як з динамічним з фондом прибуток. Тип життя, що фонд може інвестувати у Великобританії і за кордоном акцій, майна, цінні папери з фіксованою процентною ставкою та грошові кошти. Коли ви інвестуєте в цей фонд, через страховий поліс, ви купуєте «одиниць». При річний бонус оголошений, ви можете або отримати більш одиниць або він буде додано в ціні одиниці на щоденній основі. У зв’язку з додаванням бонусів ціна одиниці не відображає значення базового інвестицій.

З динамічним – Також називається уніфікований. Якщо ваш страховий поліс з динамічним, деякі з ваших грошей використовується для покупки «одиниць» у фонді. Вартість вашої політики наприкінці терміну залежить від зростання фонду, в якому політика вклали. Зазвичай ставиться до політики, які забезпечують захист і збереження таких як накопичувальне страхування, страхування на випадок смерті і інвестиційних зв’язків.

З динамічним Single Bond Premium – одна одноразова поліс страхування життя, де ваші інвестиції поширюється на ряд Життя фондів.

Повного страхування життя – Страхування життя в цілому забезпечує нагоди втрати годувальника для страхувальника як він будує грошової вартості. Політика залишається в силі протягом усього терміну служби застрахованої, якщо премії виплачуються у відповідності з політикою угоди. Ви можете вибрати страховку, яка виплачується за фактом загибелі тільки гарантованої суми, суми плюс будь бонуси, які були додані, або суму плюс будь-які додаткові значення від зростання коштів, вкладених дюйма

Без прибутку – Коли політика досягає зрілості або страхувальник помирає, виплачувана сума є основною гарантованої суми тільки. Ви не матиме право на будь бонуси.

З прибутком – Відноситься до страховими полісами, які поєднують із захистом інвестицій. Цей тип політики має право на частку прибутку, отриманого страховою компанією. Премії інвестуються в фонд з прибутком, поворотне бонуси застосовуються зазвичай на щорічній основі, які відображають зростання інвестицій активів фонду. Про смерть і / або термін погашення ще бонус терміналу може бути застосований до вартості Фонду.

Прибуток з Бондом – страховий поліс, де ваш одноразової виплати в більшості випадків інвестували в уніфікований з прибутком фонду (який вказаний в розділі Життя засобів).

Якщо вам потрібно більше інформації з цього питання автострахування і більше, будь ласка, відвідайте

http://bytelan.com/aaaautoinsurance.htm