Гербер життя пропонує страхові програми для дітей різного віку

Страхування життя Gerber компанія пропонує якісні програми страхування життя для дітей з моменту створення компанії в 1967 році. Основною метою компанії є надання молодим сім’ям на обмежений бюджет недорогим рішенням для страхування життя для своїх дітей. Зростаючих сімей хочуть бренд на них можна покластися і довіритися. Компанія прагне бути довіра ім’я сім’ї для фінансової безпеки і захисту. Gerber забезпечує якість неповнолітніх програм страхування життя на всій території Канади, Пуерто-Ріко і США. Страхування життя Gerber Компанія пропонує надійні і доступні поліси страхування життя, щоб охопити всі стадії життя. Програми страхування життя для дітей включають:

Коледж плану

Цей фонд політика пропонує страховий захист життя і гарантоване плані зростання. Життя політика визначається на момент покупки. Політика життя цього плану, як правило, десь між 15 і 20 років. Ви просто вибираєте з розрахунку премії в рамках вашого бюджету і дозволить політику, щоб дозріти. Коли політика досягає зрілості, він може бути переведені в готівку протягом гарантовану оплату загальну вигоду від $ 10 000 до $ 150 000, залежно від конкретного плану. У разі, якщо станеться немислиме до дати погашення політики, вам буде виплачуватися в повному обсязі вигоди.

Grow-план подальших дій

Весь цей поліс страхування життя подвоюється за життя вашої дитини. Ви можете почати з дитиною цілий поліс страхування життя з користю суму від $ 5000 до $ 50000. Коли ваша дитина досягне 18-річного віку, політика подвоюється без збільшення преміальні суми. Ваша дитина може тримати цю політику в доросле життя і допускається збільшення розміру допомоги по стандартній ставці, незалежно від поточного стану здоров’я і професійних ризиків. За життя вашої дитини, він або вона може розвинутися стан здоров’я, які обмежують їх здатність отримати страхування життя в інших місцях, як дорослий. Якщо ви придбали Grow-ПЛАН для них, як дитина, вони можуть як і раніше підтримувати страхування якості життя політика за стандартною ставкою.

плану життя

Термін страхування життя Гербер дозволяє отримувати покриття протягом певної кількості років за фіксованою суми премії. Дорослі у віці від 18 до 70 може отримати термін страхування життя відповідно до їх конкретними потребами та бюджетом. Політики варіюватися від $ 25000 до $ 150000 за фіксованою ставка премії на термін дії поліса. Конкретні умови можуть працювати від 10 до 30 років, залежно від обраного плану політики. Під час терміну дії поліса, ставки страхових внесків гарантовано не збільшиться і розмір допомоги не зменшується. У той час як початкова медичне обстеження може або не може знадобитися при купівлі первісної політики, оновлення плану гарантується без фізичного іспиту потрібно.

весь план життя

Страхування на випадок смерті Гербера план пропонує постійний поліс страхування життя за фіксованою ставкою. Політики змінюватись в охопленні від $ 25000 до $ 150000 з щомісячної премії гарантовано ніколи не збільшиться. Вся політика страхування життя, пропонованих Гербер не тільки страхування життя, хоча. План також пропонує гарантований особливість вартість, яка дозволяє страхувальнику виводити кошти в міру необхідності. Немає медичне обстеження не є необхідним для заявників у віці від 18 до 50 років, які перебувають у доброму здоров’ї. Весь план життя Гербера також є відмова від премії Rider, який дозволяє страхувальнику припинити платити внески у разі, якщо він або вона стає інвалідом віком до 60 років.

гарантований життєвий план

Гарантована План життя від Gerber пропонує цілих $ 15 000 в цілому страхування життя. Заявники у віці від 50 і 75 може придбати цей поліс страхування життя, що не має медичної іспиту потрібно. Немає питань про охороні здоров’я не спитають і план гарантовано забезпечити страхування життя на все життя, незалежно від стану здоров’я людини. Політика не закінчилися і не повинні бути відновлені. Крім того, варіант готівкових значення дозволяє страхувальнику для отримання позикових коштів у міру необхідності.

план страхування від нещасних випадків

Захист від випадкового смерті доступно в кількостях від $ 20 000 і $ 100 000. Поліс покриває смерть від нещасного випадку, а також криті відключення травми. У разі, якщо страхувальник страждає несподівані відключення травми, готівкою вартість поліса може бути використана, щоб допомогти заплатити за втрачену заробітну плату, медичні рахунки та інші подібні витрати. Затвердження гарантується для заявників у віці від 19 до 69 років. Запитання не запитали, і заявники мають право незалежно від існуючих умов здоров’я або небезпечним заняттям. Страхування життя Gerber Компанія гарантує, що щомісячні ставки страхових внесків не буде збільшуватися.