Гарантовано питання термін страхування життя

Ви коли-небудь були відхилені на термін страхування життя? Гарантована питання термін страхування життя був створений для тих, хто має проблеми з отриманням основного терміну страхування життя. Гарантована питання термін страхування життя також відомий як “спрощений питання політики.« Ви автоматично приймаються для покриття без необхідності представити медичне обстеження. В обмін на гарантований охоплення, ви будете платити більш високу премію терміну страхування життя. Більш високі страхові внески є виставкою страхових компаній приймати більший ризик охоплює людей, не знаючи їх повної медичної історії. Купівля гарантований питання термін страхування життя політика ідеально підходить для людей, які народилися з або вже розробили хронічними захворюваннями.

внутрішні роботи гарантованого покриття

Гарантійний термін страхування життя працює трохи інакше, ніж покупка прямого термін страхування життя політика. У той час як основна політика дозволяє вибрати період, за який ви хотіли б бути покрита, гарантоване політики видаються на п’ять і 20-річних періодів.

Якщо ви спочатку купити п’ятирічний термін, ви не можете продовжити кожні п’ять років після цього, поки у віці 80 років. У віці 80 років ваша політика автоматично стає обміняти на постійні поліса страхування життя. Ви як і раніше покрите автоматично при переході на нову політику і як і раніше не зобов’язані пройти медичне обстеження. Ваші премії також гарантовано залишаться на рівні впродовж всього вашого політику, якщо Процентні ставки по страхуванню життя не збільшиться в усіх напрямках для всіх у вашій вікової групи, і держава. Поновлюваний термін премій зі страхування життя засновані на свій вік.

Якщо ви вирішили придбати 20-річного терміну, ваші щомісячні ставки будуть залишатися на тому ж протягом всього терміну вашої політики незалежно від підвищення ставок. По закінченні перших 20 років у вас є можливість покупки ще 20 річний гарантований термін життя питання політики. Знову, жодне медичне обстеження не потрібно ні ви будете зазнавати будь-яких здоров’я анкет. Деякі страхові компанії пропонують можливість конвертувати 20-річний термін в постійну політику страхування життя після перших 20-річний період закінчився.

Примітка: номіналів можна придбати на гарантований поліс страхування життя термін обмежений. Покриття суми починаються від $ 5,000.00 і продаються з кроком додаткові $ 5,000.00 до максимуму в $ 25,000.00. Номіналів не зменшується з віком або зі зниженням стану здоров’я.

інших переваг володіння гарантований питання термін страхування життя:

1. Це не може бути скасоване у випадку, якщо розробка невиліковної хвороби.

2. Ви можете активувати користь прискореної смерті у разі невиліковної хвороби, даючи вам потрібні були гроші, щоб компенсувати медичні рахунки або спеціальні потреби в допомозі.

3. Ваша покриття гарантовано залишитися активним протягом усього терміну дії покриття. Якщо ви придбали 20-річного терміну, охоплення б закінчитися, якщо ваші переваги були прискорені.

4. У вас є стандартна 30-денну гарантію повернення грошей на політику. Якщо ви вирішили, що гарантований термін випуску поліса страхування життя не для вас, ви можете зажадати повернення страхових внесків, сплачених на сьогоднішній день – не задаючи питань.