Галіфакс будинку страхування включають страхування велосипеда

Галіфакс страхування житла в даний час забезпечує більш ретельну кришку пропозицію в тому числі велосипед страхування в їх угоді. За допомогою цього тижня Національна Тиждень маркуванні велосипедів (червень 16-22), Галіфакс вирішив послати застереження всім тим, б’ючи велотрек щодо потенційної небезпеки велосипед злодіїв. Компанія також пропонує пільги для осіб, виймаючи страхування житла, яка в даний час також збирається забезпечити прикриття для велосипедів.

У той час як Національна тиждень велосипед є великий час, щоб повісити ключі від машини і прийняти зеленішим підхід в поїздці, Галіфакс Головна Страхування стурбований тим, що люди можуть стати жертвами крадіжки, якщо вони не піклуються. Недавнє дослідження, проведене Британське обстеження злочинності показує, що велосипед вкрадений у Великобританії кожні 65 секунд, в середньому, і що вартість заміни велосипеда, як правило, 337 фунтів стерлінгів.

Глава андеррайтингу в Галіфаксі страхування житла, Девід Рочестер, сказав:. “Один крадіжки велосипеда кожні 65 секунд шокує, катаючись на велосипеді має багато переваг для здоров’я людей, а також навколишньому середовищу, важливо, що люди вживають адекватних заходів для захисту своїх циклів, а також переконатися, що вони застраховані, як у будинку, а також, коли в громадських місцях “.

Галіфакс дані показують, що Лондон є найбільш ризикованим області для велосипедистів, з регіонами обліку капіталу протягом чотирьох з десяти крадіжка велосипеда гарячих точках. Інші вразливі райони включають Брістолі, читання і Честер.

Незважаючи на ризики, компанія стверджує, існують різні прості способи, щоб зменшити ймовірність наявності велосипеди вкрадені. Він закликає велосипедистів, щоб зробити використання конкретних стійки паркування велосипедів і завжди тримати велосипеди заблоковані, навіть якщо залишити їх протягом короткого періоду часу. Використання загартованої сталі U-типу замків та враховуючи анти-монтировку пристроїв рекомендується.

На додаток до загальних поради з безпеки, він показує, що Галіфакс Головна Страхування пропонує велосипеді покривати до £ 500 в стандартній комплектації, а ті, на суму понад цього будуть застраховані надаючи клієнтові перерахував його в якості спеціального пункту про свою політику. А для додаткової кришкою, вона може бути варто подивитися на прикриття для крадіжки від власності.

Галіфакс Головна Страхування в даний час пропонує клієнтам £ 50, коли вони виймають будівель і зміст страхового поліса. Це також дасть клієнтам ще £ 50 на рік вони продовжують свою політику, не роблячи ніяких претензій.

Британське обстеження злочинності (BCS) є важливим джерелом інформації про рівень злочинності та ставлення населення до злочинності, а також інших питань кримінального правосуддя. Результати грають важливу роль в інформуванні державної політики.

BCS вимірює кількість злочинів в Англії та Уельсі (перший опитано Шотландії, а також, але тепер Шотландії і Північної Ірландії проводять свої власні дослідження злочину), питаючи людей про злочини, які вони зазнали в минулому році. БКС включає в себе злочини, що не повідомили в поліцію, тому вона є важливою альтернативою даними міліції. Опитування збирає інформацію про: жертвами злочинів, обставини, за яких відбуваються інциденти і поведінкою правопорушників у скоєнні злочинів.