Гальма на школу як велосипед вкрадений

Сучасні дані показують, що крадіжок велосипедів у Великобританії зростає. Ця проблема була запаленої той факт, що країни сильно постраждав від рецесії і злодії шукають способи, щоб зробити додаткові готівкові гроші.

У Великому Лондоні, близько 80000 велосипедів було вкрадено в 2007 році і менше, що 5% з них були повернуті їх власникам.

Охоплюють всі Великобританії, крадіжка велосипеда подвоїлася з середини 1990-х, з звіти, які показують, що понад півмільйона велосипеди крадуть щороку.

Велосипед вкрадений кожні 71 секунд в Англії та крадіжки велосипеда стало особливо плідним, як велосипед продажі збільшилися останнім часом в результаті кампанії і зелені повинні економити гроші. Таким чином, власники були покликані purcahse велосипед страхування для покриття їх у разі крадіжки.

“Збільшення крадіжок пов’язано з сплеском популярності велосипедного по всій Великобританії. Зі збільшенням числа роботодавців займають ініціативи, такі як цикл уряду співпрацювати схеми, можливості для злодіїв буде тільки зростати “, сказав Вікі Еммотт від страхової компанії.

Вогнища велосипеді злочину Брістоль, Кембридж, південному заході Лондона і центральній частині Лондона. Майже 90% крадіжок сталася, коли цикл залишився замкненим у громадськості. Тільки 1% вкрадені велосипеди були взяті з будинку власника.
Викрадені колеса залишає підлітка спущеному

Ця статистика особливо актуально для підлітка, який отримав свою £ 1000 гірський велосипед вкрали зі школи всього за кілька днів після того, заборонено використовувати велосипед вчителя сарай для зберігання його.

Минулого тижня Марк кабельного, 16, не було ніякого іншого вибору, окрім як замкнути своєму гірському велосипеді на стійці учня в задній частині його школи, Бротон середньої школи.

Перед зміною мотоцикла декорацій, Кабельне зберігалися на його цінні володіння у велосипеді вчителя сарай, який блокується і може бути відкрита тільки шляхом введення коду в до клавіатури.

Потім він був пізніше відзвітувала вчителя і був змушений залишити його поруч з велосипедами замість свого однокласника. Після уроків закінчилася в той день, велосипед зник.

Школа була побудована з одним входом, спрямованих на заохочення рівності між вчителями та учнями. Проте механізми зберігання для вчителів та учнів велосипеди «не показують рівності на всіх”, сказав Кабель, чиї плани на велосипеді по Франції цього літа вже був відкладений.

Його мати Гвен заявила, що політики рівності не було в силу на наступний день велосипед сина вкрали: “. Я не думаю, що справедливо, що вчителі не дозволять Marc використовувати персоналу карцер”

Учень сказав: “Я повернувся після обіду і припаркував його на велосипеді учнів сарай в 1:35 вечора в четвер. Коли я повернувся в 3:30 вечора він зник. Існує одна камера відеоспостереження охоплює його, і ви можете побачити злодія вкрасти велосипед о 3 годині дня. Але якість відзнятого матеріалу настільки бідні, що злодій не може бути ідентифікований. ”

Він продовжив: «Коли школа відкривається вперше, я почав використовувати вчителям сараї, оскільки він має замок на ньому, на відміну від учнів однієї, і це було не так схильні. Велосипед є дуже цінним, і я хвилювався, що це можуть бути вкрадені. Але вчителі відчитав мене за використання його, сказавши, що це тільки для співробітників. Тепер я втратила мого велосипеда, і це не здається правильним. ”

Кабельний гнів можна зрозуміти, особливо, як він врятував 20 фунтів стерлінгів на тиждень від грошей він заробив роблять папір круглі, отримуючи 450 фунтів Norco Rival 2007 велосипедів в січні минулого року. Підвіски, педалі, нові гальма і ланцюги набір додавалися за додаткову плату. Ще гірше те, Кабельне не купували кришку велосипед страхування

“Мені було потрібно віку, щоб зберегти, і я була дуже щаслива з ним. Це не була застрахована так моя мама намагається претендувати на її Страхування домашнього майна, але я не впевнений, чи буду я отримати гроші назад “, сказав він.

Представник поліції заявив: “Ми б звернутися до будь-якого, з інформацією про крадіжку, щоб зв’язатися з поліцією.”
Представник міської ради заявив: “Ми беремо випадки крадіжки дуже серйозно і розглядатиме наші процедури безпеки, внаслідок цього інциденту.”